https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

YALANCININ MUMU

Okunması Gerekenler

aydin bicerYALANCININ MUMU

Bursaspor Genel Kurulu Türk futboluna damga vuracak bir şekilde noktalandı. Tüm kulüplerin borç içinde yüzdüğü bu dönemde yöneticilerin uçsuz bucaksız transfer harcamaları, kelimenin tam anlamıyla har vurup harman savurmaları ilk kez Bursaspor Genel Kurulu üyeleri tarafından sorgulandı. Recep Bölükbaşı yönetimini neredeyse oybirliği ile ibra etmeyen delegeler büyük bir sorumluluk içinde takındıkları tutumla adeta ‘bu iş böyle gitmez’ mesajı verdi. Bundan sonra kulüp yöneticileri daha dikkatli harcama yapmak durumunda.

Bursaspor’da Recep Bölükbaşı yönetiminin  içinde bulunan alt yapı sorumlusu Ali Turan örnek bir davranışa imza atarak kendisini de ibra etmedi. Bundan sonraki süreçte Türk Futbolu adına yeni bir süreç başlıyor. Yöneticiler kulüpleri’’ Babalarının çiftliği’’ gibi yönetemeyecekler. Yeni gelen Ali Ay başkanlığındaki  Bursaspor yönetiminin önünde büyük bir borç batağı var. Tabii ki öncelik vergi borçları. Eğer bu borç kısa dönemde ödenmezse Batalla transferi yalan olacak gibi. Şu anda bir çok futbolcunun birikmiş alacağı mevcut. Yabancı oyuncular Uefa nezninde dava açarlarsa ” yandı gülüm keten helva “..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : aydin.bicer@abcspor.com

twitter : @aydinbicer1972

 

Son Haberler

2024 PARİS OLİMPİYATLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2024 Paris Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek ve 33. Yaz Olimpiyat Oyunları, 26 Temmuz açılış töreniyle resmen...

Benzer Konular