https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

YABANCI OLMAK

Okunması Gerekenler

aydin bicerBu hiç olmadı be Bursaspor.’’Huylu huyundan vazgeçmezmiş’’ ama bu maç için bunu bir kenara bırakmalıydın. Ne anlamı kaldı buraya kadar gelirken geri dönüşlerin? Kazanılan 6 maçın bir önemi var mı sence? Yenmek te var yenilmekte ama böyle değil. Seninle kalbi atan cefakar Bursaspor taraftarına bu reva mı?

bursa amed 2Yabancı olmak böyle bir şey sanırım. Duygunun D’sini taşıyamamak. 9 yabancıyla sahaya çıkar ve onlara bu maneviyatı aktaramazsan sen de suçlusun Hamza Hoca. Her sene kupada aynı hikaye ama bu kadar kötü sonla hiç bitmemişti. Yarın ne anlatacak ya da nasıl izah edecek bu taraftar bu çöküşün senaryosunu. Sahadaki 9 yabancının ruhsuzluğunumu ya da provakatör Amed futbolcularını mı?. Bir eleştiri de Türkiye’nin en iyi çim uzmanı Muhittin İpek’e!.

Patates tarlasına dönen zeminin açıklamasını bize yapsın lütfen.Transferin bitmesine saatler kala bu takımdan acilen gitmesi gereken yabacı oyuncuların biletini kesmek lazım. Mağlup olacaksak da Kubilay’la, Furkan’la olalım.

Bu günü asla unutmayacak Bursaspor taraftarı. Ziraat Türkiye kupasına veda eden Bursaspor Avrupa kupalarına katılma şansını da bir başka bahara bırakmış oldu. Yabacı futbolcu sayısının arttırılmasına hep karşıydım, bu günde aynı duyguları savunuyorum.Lütfen Altyapı…!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : aydin.bicer@abcspor.com

twitter : @aydinbicer1972

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular