https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

WESTBROOK’A 220 MİLYONLUK REKOR KONTRAT

Okunması Gerekenler

Oklahoma City Thunder Genel Menajeri Sam Presti, “bu yaz Russell Westbrook‘la yeni kontrat için görüşmelere başlayacaklarını, zaten yıldız oyuncunun kendisinin de Oklahoma’da kalmak istediğini” söyledi.

Her sezon artan Salary Cap ve yeni TV yayın gelirleri ile, Thunder bu yaz Westbrook‘la 5 yıl için 220 milyon dolarlık kontrat imzalayabilecek ve bu rekor olacak..!

Geçen yaz Kevin Durant‘ın Golden State Warriors‘a gitmesinin ardından, 3 yıl için 85 milyon dolarlık kontrat yapan Westbrook’un, takımıyla kontrat uzatmaması durumunda 2018 yılında pazarı test etme opsiyonu bulunuyor.

Bu sezon rekor üstüne rekor kırarak spot ışıklarını üzerine çeviren yıldız guard, hem Oscar Robertson’un 55 senelik bir sezonda en çok triple-double yapan oyuncu rekorunu (42 kez) tarihe gömmüş, hem de normal sezonu triple-double ortalaması ile (31.6 sayı, 10.4 asist ve 10.7 ribaunt) bitirmişti.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular