https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

VELİEFENDİ’DE “ÖLÜSÜ PARA VERİR” PROGRAMI VE İKİ TEK

Okunması Gerekenler

Öncesinde takipçilere bir özür borcumuz var, geçen pazar günü hasbelkader bizden tahmin ve tek bekleyenlerle özel bir nedenden dolayı buluşamadık yani yok yazıldık. Sonrası hemen bugüne, 8 koşulu ve başlıkta da belirttiğim gibi buram buram sürpriz kokan ve para vermesi (yarışçılık terimidir) muhtemel koşulara geçelim.

Unutmadan bu Cumartesi günü koşulacak 825 bin TL ödüllü ve sezonun ilk büyük klasiği için, Perşembe jokey dekleresinden sonra “özel bir yazı” yazacağımızı da belirtelim. RIGHT HUNTER ile MARVELOUS IRON günün bankoları..

1.AYAK.. Son form durumları birbirine çok yakın olan istim üzerindeki SAHNAHAN, EFEBERK, GENÇBERK, GENÇTAHA ve ERDURAN’ı ayıramadım. Ayrımsız, kimseye iltimas geçmeden 5 atla ilk ayakta rahat yarış izleyelim.

2.AYAK.. İstanbul sentetik 2000’de ve sonrasında Ankara 1600 çimde üst üste iki başarılı 2.lik yaparak MAIDEN’da fazla kalmam ben diyen Vefa İbrahim Arıcı ekürisinin 9 no’lu RIGHT HUNTER’ı benim bankomdur. Burayı yıkalım, altılıdaki dengeleri alt üst edelim diyeceklere, hergün biraz daha üstüne koyan 2 AKSAKALLI, son yarışında kendisine inananları mat eden MOMS ONLY GIRL ve ACHILES değerlendirilebilir.

3.AYAK.. Çim pist performansı ortada olan, 112 hand. puanı ve geçmişteki kariyeriyle 1 no’lu MARVELOUS IRON, şayet mesafeden etkilenmezse yüzümüzü güldürecektir. Benim bugün için 2.bankomdur.

4.AYAK.. Taylığındaki S.KAYA ile yaptığı yarışları hala gözümün önünden gitmeyen VELİCANKIZI sert guruplardan sonra nispeten daha şeker gurupta favorimdir. İstikrar abidesi DERİNSULTAN ile ne zaman ne yapar kimsenin bilmediği GÖZAĞRISI kuponlarda olmazsa olmazlar..

5.AYAK.. 4 yaşlı arapların 1400 Çim yarışında ÖSS’ye çalışsam daha kolay olur denecek türden. 15 at, hepsi birbirini geçecek durumda. HEPSİ diyorum!

6.AYAK.. ÇEKODAYI, İSMİHAN ve GOLALAN. Yani 3,7,1.

HEPİNİZE BOL ŞANSLAR DİLERKEN,

İŞTE ALTILI TAHMİNİMİZ……………47 TL

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

twitter: @iskendergen1

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular