https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TWITTER’DA EN ÇOK TAKİP EDİLEN SPORCULAR KİM ?

Okunması Gerekenler

Dün sabah sitemizde çıkan Facebook’da en çok takipçisi olan sporcular haberimiz epey ilgi uyandırdı ve bugün de sizlerden gelen istek üzerine TWITTER sporcu follower listesini açıklıyoruz.

ronaldo 1Facebook’da zirvedeki isim Cristiano Ronaldo idi ama Twitter’da durum biraz farklı..

KATY PERRY’nin 67 Milyona vuran takipçisi ile zirvede olduğu listede, 2.sıra da 61.5 Milyon rakamı ile JUSTIN BIEBER’in.

RONALDO Twitter’da da Facebook gibi zirvedeki sporcu ama 34 Milyon + takipçi ile genel sıralamada bugün itibariyle sadece 13.sırada!

2.sıra ise 21.yüzyılın başlarının en önemli Brezilyalı yıldızlarından KAKA’ya ait. 26.sıradaki orta saha oyuncusunun Takipçi sayısı da 22 Milyon 275 Bin.

lebron james3.sıra ise NBA’in en flaş isminde.. Tabii ki LEBRON JAMES. Cleveland Cavaliers forması giyen ‘The King‘ 20 Milyona yakın takipçiye sahip ve genel toplamda sırada.

Kareasın son ismi de bir başka Brezilyalı ve Barcelona’da Lionel Messi’nin gölgesinde kalmış gibi gözükse de, son senelerin en flaş futbolcularından NEYMAR JUNIOR. Neymar 17 Milyon takipçi ile 45.sırada bulunuyor.

Bu 4 isim içinde niye MESSI yok diye soracak olanlara da; Arjantinli dünya yıldızının resmi Twitter hesabı olmadığını belirtelim!

Yarına Instagram listesi ve en çok takip edilen 4 sporcu ile buluşmak üzere…

ABCSPOR

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular