https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TURGAY DEMİREL:GÖREVİMİN BAŞINDAYIM

Okunması Gerekenler

FIBA Avrupa Başkanlığı’na seçilen Turgay Demirel görevinin başında olduğunu, şu anda ayrılmasını da gerektiren bir durum olmadığını söyledi.

        VATAN’a konuşan Demirel, “Önümüzde erkekler ve kadınlarda Dünya Şampiyonaları var. Milli takımlarımız mücadele edecekler. Kadınlarda organizasyon Türkiye’de yapılacak. Bu süreçin sıkıntısız devam etmesi adına Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı görevimi sürdüreceğim. Sanıyorum yıl sonu itibarıyla de görevimi bırakarak sadece Avrupa Başkanı olarak çalışmalarımı sürdüreceğim. Sorumluluğun altından tecrübelerimden de yararlanarak kalakacağıma inanıyorum.

“Harun Erdenay olabilir”           Benden sonra başkanlık için Harun Erdenay’ın da adı geçiyor. O ya da onun gibi basketbolun içinden gelmiş, oyunculuğu de yöneticiliği de bilen bir arkadaşımız, arkadaşlarımız bu göreve talip olabilir. Bir tek basketbol camiasının dışından ya da kısmen içinde yer almış ve sonra ayrılmış birilerinin adaylığının kabul göremeyeceğini düşünüyorum” dedi.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular