https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TUGAY KUTLU’DAN 4 ŞUBAT ADANA YARIŞLARI

Okunması Gerekenler

tugay kutlu221. ayak: Son 2iliğini beğendiğim IM JULI (6) arat formuyla favorim. bu yarış için yapmış olduğu çalışmalarını beğendiğim GINGGO BILOBA (4) favoriye ilk rakip olacak safkandır. HEZRİN (5), OCAĞIN ATEŞİ (11), SOCHI (12) bu safkanlardan sonra şanslı olup koşunun bombasını DEMİRGİBİ (3) yapabilir DİKKAT!!!

 

2.ayak. Adana’da koştuğu son 2 yarışını aynı pilotuyla kazanma başarısı gösteren BEST TIME BEST (8) yine iddialı olacaktır. SİMTAY (9), ZEUS (6) ve KHANKA (7) form durumlarıyla bu koşuda şans sahibi olabilecek diğer safkanlardır. Koşunun bombası ağır kilosuna rağmen DIVINE STAR (1) tarafından patlatılabilir. DİKKAT …

 

3.ayak: Tarsus Belediye Başkanlığı Koşusunda İlerleyen yaşına rağmen çok iyi anlaştığı jokeyi Gökhan Kocakaya ile start alacak olan ORÇUN (1) yarışı kazanabilir., yarış seçilerek koşturulan ENDEREFE (2) Karataş ile favoriye çok sert rakip olacaktır. Adana kumunu seven ve formunu her geçen gün ileriye taşıyan DERHADIR (3) bu sefer şansını Ahmet Çelik ile deneyecek. Bu 3 safkanın bu koşu için yeterli olacağı görüşündeyim.

 

4.ayak: 3 yaşlı ingiliz safkanlarının maiden yarışında PARTY LOVER (7) koşuyu kazanıp maidene veda eder. benim bugünkü banko safkanım.

 

5.ayak: İstatistiklerin sürpriz sinyalleri çaktığı bu koşuda fazla safkana şans vermenizi öneririm. İmkanı olanların bu koşuyu kapatmalarını öneririm. Benim sıralamam; CAZİP (3), CLARK KENT (9), SHAMELESS (1), ROYAL SIGNATURE (7), CRITICAL SCORE (4), CIGO (8), DİLŞARBEY (6), AKJOLTOI (2) ve ÇELEBİ MEHMET (5) şeklindedir.

 

6.ayak: Altılının son ayağında yine 3 safkan arasında bir birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum. İLKNURSULTAN (5),  MEZOPOTAMYA (10) ve ROZA BARINA (12) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

 

 

ALTILIM:

 

1-AYAK: 6-4-5-11-12-3

2-AYAK: 8-9-6-7-1

3-AYAK: 1-2-3

4-AYAK: 7

5-AYAK: 3-9-1-7-4-8-6-2-5

6-AYAK: 5-10-12

 

Herkese bol şanslar dilerim.

TUGAY KUTLU

tugay.kutlu@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular