tugay kutlu223 Mayıs ANKARA yarışları tahminleri

1.AYAK:  İlk kez koşacak olmasına rağmen iyi bir kan hattına sahip olan FIRATIN ÖFKESİ (1) favorim . Son üçüncülüğünü beğendiğim ÖZYEL (4) favorinin hata yapmasını bekleyecek ilk safkan olacaktır.  İyi jokeyi ile start alacak olan KURYE (3)  Bbu iki safkandan sonra düşünülmesi gereken ilk isimdir.  RONAYCAN (11) hafif kilosunu  avantaja çevirip yarışa asılacaktır.  PRATİK NEVZAT (5) , HAKTAN BEY (2) ve CEVHERİNKIZI (10) sürpriz ve bomba yapmaya çalışacak safkanlar olur.

2.AYAK: Geçen yıl Ankara pistinde koştuğu son 4 yarışını kazanma başarısı gösteren HATAVCISI (12) 8 ay aradan sonra Adana’da bir yarış gördü ve bu yarışa tatlı tatlı hazırlandı. Bu Yarışı kazanmaya en yakın safkandır. Çim pistte iyi yarışlar yapan EDİZHAN (10) , formda jokeyi ile start alacak olan ORMANCI DAYI (7) favoriye ilk rakip olacak safkanlardır. 11 ay aradan sonra start alacak olan SİNANBABA (15) koştuğu  hayatının ilk ve tek yarışını Ankara çiminde kazanma başarısı göstermişti. Yarış hazırlıkları iyi olan safkan üstteki 3 safkandan sonra şanslı olabilir. Koşunun sürprizi ADALI HALİL (3) , ŞEVVALGÜLÜ (4) ya da BAHARŞAH (5) dan gelebilir.

3.AYAK: başpehlivan (4) ile BERRAGÜL (2) arasındaki birincilik mücadelesine iyi durumlarıyla BORDALI (5) ve TOZAN (11) da katılabilir.

4.AYAK: ALTINCIHİS (1) , ŞAHHİSAR (8) ve eküri avantajıyla koşacak olan BERRAK (3) bu koşu için yeterli olacaktır.

5.AYAK:  Sevdiği Ankara pistinde start alacak olan EMPIRE SON (7) ekürisinin de yardımıyla bu koşuyu kazanacaktır. Daha önce Ankarada 4 kez start alan safkan bu yarışların 3 tanesini kazanma başarısı göstermişti. Bu birinciliklere bir yenisini daha eklemeye yakındır. Bu zorlu altılı gününde sığınılabilecek bir banko safkan olarak görüyorum.

6.AYAK:  Son iki yarışını çok rahat kazanma başarısı gösteren COMFORT ZONE (3) hattrick  yapacaktır. Birincilik sayısını arkaarkaya üçleyecektir. Günün 2. Bankosu olarak ben kuponuma yazacağım.

 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM.

1.AYAK: 1-4-3-11-5-2-10

2.AYAK: 12-10-7-15-3-4-5

3.AYAK: 2-5-11

4.AYAK: 1-8-3

5.AYAK: 7 TEK

6.AYAK: 3 TEK

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : tugay.kutlu@abcspor.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz