tugay kutlu2211 eylül İstanbul yarışları

1.AYAK : Sürpriz sinyalleri aldığım bu koşuda sırasıyla şans verdiğim safkanlar; ONASSIS , CAPTAIN PITT, SIERRA BLANCA, VEFAKAR ve ASCELLA şeklindedir.

2.AYAK : 3 yaşlı ingiliz safkanlarının SATIŞ 2 koşusunda büyük bir bomba patlayabilir. Mümkün olduğunca fazla safkana şans vermenizi öneririm. Benim sırasıyla tuttuğum safkanlar ; AZİZE SULTAN, TAMBORA, HOŞGÖRÜ, KEPEZ STORM, SOLO TÜRK, KILAVUZ HATİCE, SMILE TO LIFE ve GRAND SHINING...

3.AYAK : Son 2 koşusunu çimde ve istanbulda KARATAŞ ile kazanan SÜVARİOĞLU formunu daha da arttırdı ve benim bugünkü ilk banko safkanım.

4.AYAK : Kedisini çom iyi tanıyan jokeyi ile start alacak olan TOZAN bu koşuda favorim. Eksik koşması halinde KIBRISLI çok sert rakip olacaktır.  Bence bu iki safkan bu koşuda birbirlerini çok fazla kollarlarsa BAŞSEKLAVİ BU SAFKANLARI AVLAYABİLİR!

5.AYAK : BENELUX, ASTORYA, NEARLY GREEN ve TORCHY ayrım yapılmadan kuponlarda olmalıdır.

6.AYAK : İstikrarlı yarışlar yapan TÜNKUT favorim. Eksik koşarsa eküri avantajıyla start alacak olan KASİDE ilk rakip olacaktır. Çok hafif kiloyla start alacak olan ÇIRABEY ve ALDALGA bu safkanlardan sonra şanslı olabilecek isimlerdir.

ALTILIM

1.AYAK: 4-1-2-5-6

2.AYAK: 4-2-5-6-10-7-14-1

3.AYAK: 2  ( BANKO )

4.AYAK: 4-6-2

5.AYAK: 2-5-3-7

6.AYAK: 1-2-8-9

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM…

TUGAY KUTLU

tugay.kutlu@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz