https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TRANSFERE GEREK YOK!

Okunması Gerekenler

brunoBence de hiç gereği yok. Zira;

Fenerbahçe açık ara şampiyon oldu.

Fenerbahçe mükemmele yakın oynadı  tüm maçları. Daha ilk 20 dakika da rakibin ipini çekerken 80’in üstünde puan topladı ve 90’a yakın gol attı.

Gökhan Gönül’ün müthiş bir yedeği var. Akhisar maçında gördük Mehmet Topuz’un ne kadar önemli bir sağ bek olduğunu. Tek atağa geçit vermedi.

O yüzden Fenerbahçenin transfere ihtiyacı yok.

Fenerbahçe’nin orta sahasında ki Maestro 12 gol attı, 18 de asist yaptı.

Fenerbahçe niye hücüma dönük bir orta saha oyuncusu transfer etsin ki?

Fenerbahçe’nin transfere hiç ihtiyacı yok çünkü Fenerbahçe’nin Webo’da  başka da  kullanabileceği bir kaç tane daha pivot özellikli santrforu  var ama Webo daha 22 yaşında ve çok kuvvetli, dayanıklı bir forvet olduğu için her maç 90 dakika sahada kalıyor, diger pivot santrforlar forma şansı bulamıyorlar zaten.

Fenerbahçe’nin transfere ihtiyacı yok çünkü anadan doğma kanat oyuncusu Moussa Sow  ve top  cambazı  Kuyt’ın arkasında forma bekleyen pek çok kanat oyuncusu daha var kulübesinde.

Fenerbahçe’nin transfere ihtiyacı yok, çünkü Alper, Mert, Salih ve Caner haricinde 30 yaşın üstünde tek futbolcusu yok. Diğerleride 22-23 yaşında.

Fenerbahçenin transfere ihtiyacı yok,çünkü rakiplerde transfer yapamayacaklar. Diego Ribas’la  Akhisar Belediyespor ilgileniyor, Balıkesirspor’da Etoo’ nun peşinde.. Basından yanlış duymuşsunuz, o futbolcuları almak için uğraşan takım Beşiktaş değil!

Fenerbahçenin transfere ihtiyacı yok diyen kim?

Ersun Yanal. Kulaklarımla duydum.

Neyin kafasını yaşıyor merak ettim.

Para yoksa söyleyin ama komik duruma düşmeyin!!!

bruno.monte@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular