https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TRABZONSPOR; FIRTINA, BEYAZ VE MAVİ ZAFER

Okunması Gerekenler

TRABZONSPOR Kulübü, Nike tarafından tasarlanan 2014-2015 sezonu forma koleksiyonunu tanıttı.
Bordo-mavili kulübünün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Nike tarafından takımın yeni ruhla, yepyeni bir başlangıcı için tasarlanan 3 değişik formanın, taraftarların beğenisine sunulduğu belirtildi.
“FIRTINA” adını taşıyan bordo-mavi renkli, klasik çubuklu iç saha formasının, geçtiğimiz sezonlarda kullanılmaya başlanan ve taraftar tarafından da oldukça sevilen Victory (Zafer) dizaynı devam ettirilerek tasarlandığı kaydedildi.
Trabzonspor’un deplasman maçlarında giyeceği “BEYAZ” forma ise Karadeniz’in fırtınası ve dalgalarını temsil eden bordo – mavi tasarım detayını takım armasının üzerindeki sol kol üzerinde taşıyor. Yaka ve kol detaylarında kullanılan bordo rengi formaya güçlü bir duruş kazandırıyor denildi.

“MAVİ ZAFER” adı verilen üçüncü formanın göğsünde büyük bir zafer işareti yer alıyor. Forma, bordo mavililerin köklü geçmişindeki başarılarından ilham alarak, yeni sezonda Avrupa arenasında hedeflediği büyük başarıya göz kırpıyor.

TSAçıklamada, takımın 2014-2015 sezon formalarının Dri-Fit teknolojisi ve geri dönüşümlü pet şişelerden üretilme özellikleriyle de önem kazandığı ifade edilerek, şunlar kaydedildi:

Formaların yapımında kullanılan Nike Dri-Fit teknolojisi ise oyuncuların daha kuru, daha serin ve daha hafif kalmasını sağlayan bir teknoloji ürünü. Teri bedenden kumaşın yüzeyine çekerek hızla kurumasını sağlayan bu malzeme, bir yandan da üç boyutlu yapısıyla cildin etrafında daha fazla hava boşluğu yaratarak formanın vücuda yapışmasını engelliyor.”

 

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular