https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TFF’DEN 2015 BOMBASI!

Okunması Gerekenler

Türk futbolu için devrim gibi bir karar alındı. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ile Trabzonspor’un ligin ikinci yarısında çıkacağı 9 mücadelenin gündüz oynanacağı açıklandı. Süper Lig’de 2. devre fikstürü SON HAFTA hariç belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) tarihinde ilk kez yaptığı bir çalışma sonucu ikinci devre programı da maçlar başlamadan belirlendi.

Fikstürün yalnızca, Türkiye’yi Avrupa’da temsil eden kulüplerin Avrupa Ligi müsabakaları ve ligdeki takımların Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacağı mücadelelere göre değişebileceği ifade edildi!

Kendi aralarında erken maç yok 
Açıklanan programa göre Süper Lig’deki dört büyük takımın ikinci yarıda kendi aralarında yapacağı toplam 6 mücadelenin hiçbiri gündüz oynanmayacak.

Tüm gündüz maçları pazar günü OLACAK ve FB ile GS 1’er, Bjk 2, Trabzonspor ise 4 tanesi deplasman 5 kez saat 16.00’da baslayacak karşılaşmalar oynayacak.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular