https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TEŞEKKÜRLER PERERIA…

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCTEŞEKKÜRLER PERERIA…

Birgün önce medyaya yansıyan TESELLÌ KUPASI tabiriylen içi boşaltılmaya çalışılan, G.SARAY için ÇOK SEY F.BAHÇE içinse rakibi 2 yıl AVRUPASIZ bırakma Önemindeki maçı ve finali “DAHA ÇOK İSTEYEN” kazandı.

gs fb 11Aslında MARIO GOMEZ’in 77.dakikada TÜRK TELEKOM’da attığı golle sezonu kafada kapatan Fenerbahçe, MUSLERA’Yı oynatabilmek için URUGUAY federasyonundan özel izin kopartan, CHEDJOU ve SEMİH yetişsin diye olağanüstü hal ilan eden, kısacası stratejiyi buraya kuran Sarı kırmızılılara ” 5.kez bir finalde ” YİNE KAYBETTİ!

Tabii ki bir teşekkürde PERREIRA’ya. Bu kadar yanlış oyuncu tercihini “ancak bir G.SARAY’li olarak Ben Fenerin hocası olsam YAPMAZDIM !!

4 aydır oynamayan MARKOVIC’i oyuna alması “OSCARLIK” bir hataydı. Diğerlerini Fenerli yazar arkadaşlar zaten bol bol yazacaktır. İlginç bir istatistik ama bu yıl GOL YEME rekoru kıran G.SARAY’a 270 dakikada sadece atılmış tek bir gol, o da DIEGO’nun ofsayt golü.

gs fb 14İlk paragraflarda atladığım motivasyonlardan birkaçı daha var ki RIEKERINK’le bence DEVAM edilmeli fikrini pekiştirir. RYAN DONK’u kadroya bile almaması. LUCESCU Peri masalı olmadığına göre, yok Hasi Masi macerasına gerek var mı ?? Ben takımda herkesin sevdiği bu hoca ile yardımcısı ORHAN ATÌK’le DEVAM derim.

Maça gelince G,SARAY ilk yarı bitirebileceği maçı, 2.yarıda SNEIJDER de sakatlıktan çıkınca, geriye yaslanıp zor anlar yaşadı. YASÌN ve SİNAN her iki kanat işlemeyince, ilerde de topu tutan olmayınca maç tenis maçına döndü. Ama olmadı korkulan ve üst üste 3. ve toplamda da 17.kez KUPA G.SARAY’ın müzesine gitti.

Yeni sezonda, doğru hamlelerle zirveye oynayan bir takım hayaliyle…

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

twitter: @iskendergen1

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular