https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

TEBRİKLER VAHİD EFENDİ!!!

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCMaçın 89’uncu dakikası. Dayanın çocuklar az kaldı. Altın değerinde 1 puan almak üzereyiz. Ne de olsa bu staddan galip çıkmak kolay değil..Evet, evet oyuncu değişikliği, Bravo hocam Mehmet Ekici’yi alıyoruz oyuna. Hadi bitsin artık süre. Kalbimiz duracak. ZZZZZZTTTTTTTTTTTT!

Neyin kafası, neyin yazısı bu diyebilirsiniz. Ama JOSE MOURINHO’dan daha kaprisli Vahid Beyin oyun anlayışı maalesef bu..Trabzonspor’un taraftarıyla büyük gurur duyacağı bir akşam. Belli ki inanmışlar, takımlarına sahip çıkıyorlar.İnanamadım, bırakın taş, çakmak, şişe vs. sahaya kuş tüyü bile atmadılar.

ts fb1Helal olsun, işte taraftar örneği. Peki sahaya çıkan onbiri eleştirmem ama ne oynattın HALILHODZIC?? Aman yenilmeyeyim futbolu derler buna. Karadeniz efsanesinin doğduğu yıllarda Avni Aker’e gelen 3 büyükler NEFES ALAMAZDI.

Son yıllarda ki bu makus derby kazanamama talihsizliğini yenebilmek adına önemli bir akşamdı. Kolay değil son yıllarda hiç bu kadar para harcayıp, inanarak TRABZON sezona girmemişti. Benim kabullenemediğim bu korkak, pısırık futbol anlayışı. Sanki rakip Barcelona. Git biraz kardeşim be üstüne!Git.

ts fb2Durumdan o kadar memnunsun ki, 2 oyuncu değişikliğini kullandın.Bir tanesine ise kulağın çınlamıştır epeyce VAHİD Bey 89.dkWerder Bremen’den aldığın, kumaşı belli EKİCİ oyunda.

Maça biraz dönecek olursak, Varis’in çabaları ile bir parlayıp bir sönen bordo mavi ataklar gördük. Yatabane ilk maçında elinden geleni yaptı. Ama Cardozo’nun gelişiyle kulübede ki yerini alır. Bir gün evvel Türk sporunun İLHAN Abisinin dediği, Tolunay Kafkas’ın hocadan daha çok KURTLAR VADİSİ tavırları takındığı, Aziz Beyin Ersun mu şampiyon yaptı bu takımı tezini öne sürdüğü bir ülkede,Vahid Halilhodziç’in hergün dert yanacağına işini yapmasını ve takıma demotive edici demeçler yerine, ısrarla sevgi ve birliktelik aşılamasını bekliyoruz.

Çünkü  bu takımda çok kaliteli isimler ve bu POTANSİYEL VARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR…….

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar güzel pankart asmışlar numaralı tribüne :" Sizinle gurur duyuyoruz". Trabzon'daki linç ortamından başları dimdik çıkan, birbirlerine destek olan,...

Benzer Konular