https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

T.C.K. 148 VE 150.MADDELER

Okunması Gerekenler

TCK’nın 148 ve 150.maddeleri arasında düzenlenen “YAĞMA ve GASP” suçu, MAĞDUR’un malvarlığına yönelik gerçekleşen HAKSIZ BİR EYLEMDİR.. Yani bu gece TT ARENA’da, olay mahallinde 22.14 sularında (89.dakikada) yapılan eylemin, hatta haftalardır VAR yalanıyla sürdürülen olayın hukuki karşılığı budur…

Evet, tartışılır, G.Saray çok mu efektif oynadı? HAYIR! Konyaspor’un biri direkten dönen 3 net pozisyonu var mı? EVET!..,G.Saray’ın 69.dakikada bulduğu gol (ana komedi filmlerinde olur), şansa mı? evet şansa.. Ama 89.dakikada çalınan ve Türkiye’de raiting’i en yüksek, başta Rıdvan Dilmen, Ersin Düzen ve Uğur Karakullukçu olmak üzere, üzerinde %100 hemfikir olunan pozisyonun penaltıyla, hele ki TV işareti yapıp gidip izlenmeden çalınan (ayıp olan bu), yakından uzaktan alakası YOOOKKK!! Ben ömrümde bu kadar maksatlı, bu kadar “bir yere” hizmet eden hatalar silsilesi görmedim, görmem de mümkün değil.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, herkesin (FB’li,BJK’li, Trabzonlusu) ortak kanaati “bu yıl Başakşehir’i şampiyon yapacaklar”. İnsanın böyle bir tiyatroya inanası ve bu oyunun parçası haline getirildiğini düşünmesi çok ama çok dramatik ! Oynamayalım beyler böyle olacaksa, böyle doğranacaksak her hafta. Ama suç bizde. Öyle böyle 1-0’i bu kadar eksik ve sakatın, formsuzun varken bulmuşsun. Sözüm sana Onyekuru; Muğdat’ın önüne yuvarlasan 2-0 olacak ve biz bu oyunu Tatar Ramazan’ın dediği gibi bozacaktık..

Ekran başında ellerini ovuşturup sevinen diğer büyükler hiç ama hiç merak etmeyin. Biraz zirveye yaklaşında görün “nasıl IŞIL işleme tabi tutulduğunuzu” Kaderi tayin edilmiş ligde, 2.lik mücadelesinde hepimize BOL ŞANSLAR”.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

 

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular