https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SESİNİZİ DUYURUN..

Okunması Gerekenler

CIHAT LEVENTTRABZON, ORDU, RİZE, SAMSUN, ZONGULDAK, SİNOP, BARTIN, EDİRNE, TEKİRDAĞ, ÇORLU, BURSA, GAZİANTEP, ŞANLIURFA, KAHRAMANMARAŞ, İZMİR SPOR, ALTAY, GÖZTEPE, KARŞIYAKA, BUCA, MANİSA, AKHİSAR, GENÇLERBİRLİĞİ, ADANASPOR, ESKİŞEHİR, MALATYA, KOCAELİ, SAKARYA, DÜZCE, KONYA, KIRIKKALE, KÜTAHYA, BİLECİK, TOKAT, ANTALYA, ALANYA, TARSUS İDMAN YURDU, ÇANAKKALE, BANDIRMA, BALIKESİR, SİİRT VE AKLIMA GELMEYEN DİĞERLERİ…
Neredesiniz? EDER sadece üç büyüklerin sohbet platformu değil. Evet 3 büyükler çok raiting alıyor ama Türk Sporu sadece onların Tekel’inde olamaz!!!
Tüm diğerleri birlik olsa kendisini Türk Sporunun hamisi zanneden 3 büyükler bile dize gelirler. Sesinizi duyurun 3 büyüklerin gölgesinde yaşamayın. Sizlerin de kupalarınız var, sizlerin de şanlı bir geçmişiniz, kahramanlarınız ve hikayeleriniz var. Biz bunları dinlemek, öğrenmek ve sizleri tanımak istiyoruz. Birlik olmak istiyoruz.
Dostlarımızı yanımızda görmek, birlikte büyümek ve tüm yanlışları düzeltmek istiyoruz. Zararın neresinden dönsek kardır. Lütfen SESİNİZİ DUYURUN
Ben artık sadece GS, FB, BJK konuşmaktan bıktım. Futbol ve basketbol branşlarından başka spor ile ilgilenen yok mu aramızda?
Basın 3 büyükler ve futboldan başka bir şeye yer vermiyor diye sızlanıp duruyoruz. Tamam ama biz burada ne yapıyoruz? Önce kendi yanlışlarımızı düzeltelim sonra başkalarını eleştirelim lütfen.
Yok mu aramızda 3 büyüklerden başkasına sempati duyan, yok mu başka branşla ilgilenen, yok mu başka bir takımla ilgili hikayesi olan?
SESİNİZİ DUYURUN..

http://www.eder.com.tr/index.php/tr/

https://www.facebook.com/groups/eder2014/

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

cihat.levent@abcspor.com

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular