https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ŞEHİR TİYATROLARI İFTİHARLA SUNAR…

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCDostoyevski, Dickens ve ya Shakespeare’in bir romanının tanıtımını, tiyatroya sergilenmiş halini yazsaydım keşke… Bu başlığa bakınca “Hayırdır” diyenleriniz olmuştur. Ama mesele bizlere sergilenen BÜYÜK TİYATRO ile ilgili…

gs mersin 2Önce aylardır yırtılınılan “UEFA cezayı yapıştıracak” ile ilgili bugün FANATİK gazetesinden SERDAR DİNÇBAYLI o kadar güzel yazmış ki, zararı 74’ten 20’lere kadar çeken bir yönetim, NEDEN CEZA ALSIN!! Sonuçta UEFA da kendi marka değerini düşünür değil mi ? 23 ŞUBAT’ta göreceksiniz tùm bu yaygaraya rağmen hiçbir şey olmayacak!

gs mers 101Arada yapılan küçülme operasyonuyla biz böyle hala yorumculuktan teknik direktörlüğe geç-e-meyen DENİZLİ ile has çözüm UMUT’u izler KAHROLURUZ.

Nasıl bir KADRO MÜHENDİSLİĞİ planlandı, biri gelsin anlatsın valla. Son saniye MELO, TELLES…,uzatmalarda tek golcün BURAK satılsın. GROOSKEUTZ Stutgart’ta harikalar yaratırken biz bu adamı oynat-a-madık bile !! Sırf seyirci tepkisi yüzünden 2.baharını yaşayan SERCAN’a yol verdik.

gs mersin 3Bu nasıl bir tiyatrodur. İnsan Youtube’de daha 8 ay öncenin maçları ve takımı izleyince KAHROLUYOR. Diyin ki; “kardeşim FEDA sezonu olacak” bizde havaya girmeyelim.

Rakip MERSİN karşısında “LAZİO” provası olacağı belliydi. Bu geceki fragmanı görünce, PERŞEMBE vizyona girecek filminde “KORKU, GERİLİM ve ŞİDDET içerikli olacağından şüphem kalmadı. Eldeki duruma göre, forvetsiz bir sistem (komik olacak ama BARCA gibi) yarat dedik, hala UMUT Ta UMUT !! Adam çıktı da birşeyler oldu.

Kıssadan hisse bu yıl maalesef daha böyle çok kızacak, sinirleneceğiz  ve iki ezeli rakibin kıyasıya şampiyonluk mücadelesini izleyeceğiz.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular