https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SARRAF VE FAUSTİNO GİRL İLE DÖRTLÜ GANYAN….

Okunması Gerekenler

tilkiMerhaba sevgili ABCSPOR’lu yarışsever dostlar…

Yurtdışında olsak bile size geçen hafta pazar günü tahminlerimizi, öldürücü teklerimizi yolladık. Gelgelim bu havalar bizi yatağa düşürdü. Bir sıcak bir soğuk ,bir yağmur derken kendimizi 2 dk’ya bir buzdolabından çıkarılıp ,tekrar konan taze fasulye gibi hissettik! Çarşamba ve Cuma’yı bu yüzden ki pas geçtik.

Gazi’ye 1 hafta kala bugünki 7 koşulu program, ben para vericem gibi duruyor..

İŞTE GÜNÜN ANALİZİ VE ALTILILARI.

1.AYAK… 4 ve yk. İngilizlerin handikap 15 yarışında, birbirine denk 7 at mücadele verecek. Ben sabahtan akşama çalıştım. İşin içinden çıkamadım valla. Kafayı kapatıp, gelecek maçlara bakın derim..ama yine de şans sıralamam 5,1,2,6,7,4,

2.AYAK… Son başarılı 2.liği ile ahırlarda direkt tutulan 1 nolu BALDAR benim favorim. Beyaz bayrak ayna yapmasıyla ünlü RABİA bu atın en ciddi rakibi olup, son günlerde arap atlarına inanılmaz başarıyla binen U.POLAT’lı ÇAKICIEFE ile bomboş koşan KABAKÇI koşunun tatlı sürprizini gerçekleştirebilir.

3.AYAK… Hiç yarış kazanmamış aprantilere mahsus Y/O şartlı koşuda, kalitesine ve çim performansına inandığım 9 nolu SARRAF benim bugün için siz ABC’cilere önereceğim ilk bankom!

Şayet acemi aprantisi hata yapar,buraya at yazalım kardeşim diyenlere sırasıyla BUZDENİZİ, AFFAN, DİGOR ve YARIŞALAN çarpı atılabilir.

4.AYAK… Babası KAIZBERT’in umut vaad eden oğlu görünümündeki FAUSTİNO ilk kazandığı yarıştan sonra daha da ilerlettiği formu ile benim sizlere vereceğim 2.bankomdur!

5.AYAK… Geldik günün en zevkli yarışına. Bu mesafede önemli bir şöhrete sahip olan RIZA SARRAF EL GANADOR u ağır bassa da,ismi gibi ne zaman ne yapacağı belli olmayan YARAMAZ ÇOCUK, S.KAYA ile ciddi rakibidir. Bu iki atında beklenenden kötü koşması halinde, kalite isimler OBIWAN ve FAST STARS LİNE devreye girebilir.

Bir türlü eski havasını bulamasa da, şayet son sprintini tutturursa SMERÇ, Veliefendi’de kupon bıraktırmaz!

6.AYAK… Son yarışını tam kazandım derken potoda avlanan HATTRİCK o gün olduğu gibi ,bugün de benim favorimdir. Hatta ufak ve ekonomik kuponlara 3.tek adayıdır. Ama hepimizi dürten bir yeri yıkalım da para yapsın, yoksa bu altılı SİMİTÇİ ALTILISI olur diyenlere ,özellikle WHITE RAM gibi bir şampiyonun kardeşi 12 nolu WHITE GIRL’ü öneririm.

287 gündür koşmasa da ,yeterli hazırlıklarıyla STILL LOVIN YOU ve LADY BEAUTY kuponlarda yerini alabilecek diğer atlardır.

Evet ne diyoruz? ABCSPOR’suz SPOR, İSTANBUL TİLKİSİNE BAKMADAN ALTILI OLMAZ!

HEPİNİZE BOL ŞANS…

ALTILI TAHMİNİ… ….,.
istanbul.tilkisi@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular