https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ŞAMPİYON FENER

Okunması Gerekenler
Normal
0
false
false
false

EN-CA
X-NONE
X-NONE


onur resimFenerbahçe’nin 19. Şampiyonluğu kutlu olsun. Her ne kadar rakiplerinin sorunları Fenerbahçe’yi sorunsuz bıraksa da sonuna kadar hak ederek kazanılmış bir zafer. Rize maçının ikinci yarısında Beşiktaş ikinci golü yediğinde Fenerbahçe matematiksel olarak da şampiyon olmuştu.

Sadece maçın bitmesini bekleyerek top çevirebilir, oyunu soğutabilirlerdi. Ancak, takımın kazanma arzusu ve gol arayışı belki de bu sezonun en güzel özeti oldu. Tüm sezon boyunca sürekli savaşan ve şampiyonluğu gerçekten istediğini, 3 Temmuz’un hesabını sahada görmek istediğini gösteren bir Fenerbahçe izledik. Sizinle dalga geçenlere, size kötülük yapanlara ve sizin kötülüğünüzü isteyenlere verilebilecek en güzel cevaptır başarılı olmak.

SAMPIYON2Okulla okulda başarılı olarak, size sürekli stres bindirmeye çalışan patronunuzla iş hayatında başarılı olarak dalga geçebilirsiniz. Fenerbahçe de saha dışında 3 yıldır yıkılmayarak, sahada da sportif anlamda başarılı olarak 3 Temmuz’u düzenleyenlerle dalga geçti.

Tabii bir de sizin yanınızda görünüp, aslında sizden olmayanlar da vardır. Bağdat Caddesi’ndeki GS Store yağmasını gerçekleştiren Fenerbahçesizlerden bahsediyorum. Takım sahada, Fenerbahçeliler caddede en güzel şekilde eğlenirken, bu şiddeti uygulayan vandallarla ilgili Fenerbahçe Kulübü derhal resmi siteden kendilerini marjinalize edecek ve Galatasaray camiasının da gönlünü alacak bir açıklamayı yapmalı, bu şiddeti uygulayan Fenerbahçe taraftarlarının bulunması ve adalete teslim edilmesi konusunda da Galatasaray’a yardımcı olmalıdır.

Bir parantez de Mecidiyeköy’de metrobüsteki Fenerbahçe taraftarlarını taşlayan Galatasaray taraftarlarına. Sorsanız, büyük ihtimalle hepsi takımını da ülkesini de çok seviyordur. Kamu malına zarar vermek, insanları kasten yaralamaya çalışmak ne zamandan beri Galatasaray sevgisi oldu acaba? Bu konuda da derhal Galatasaray yönetiminin Fenerbahçe için yukarıda yazdığımız aynı adımları halkla ilişkiler ve hukuk alanlarında atması gerekiyor.

alvesDalga geçmek konusu açılmışken, Villarreal maçında kendisine tribünden atılan muzu alıp yiyen Dani Alves için üç kere: Helal! Helal! Helal!

onur.ilimsever@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular