https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

SALİH UÇAN ROMA İLE SÖZLEŞME İMZALADI.

Okunması Gerekenler

Yaklaşık 1 aydır yılan hikayesine dönen Roma&Salih flörtü bugün atılan imzayla resmiyete döküldü.

Transferini tamamlamak üzere İtalya’nın başkenti Roma’ya gelen Salih Uçan, önce sağlık kontrolünden geçti.

20 yaşındaki oyuncu akşam saatlerinde Roma’nın Trigoria semtindeki Fulvio Bernardini tesislerinin girişinde Türk gazetecilere, anlaştığını duyurdu.

Görüşmelerin ardından kısa bir açıklama yapan Uçan, “Roma ile anlaştım. Emeği geçen herkese teşekkürler. Başta Fenerbahçe Başkanımız Aziz Yıldırım olmak üzere, Roma’da da Sabatini ve hocamız Rudi Garcia’ya da teşekkür ederim. Özellikle Aziz başkanıma da bana bu fırsatı verdiği için teşekkür ederim. Mutluyum. Çok güzel” diye konuştu.

Salih Uçan’ın açıklamasının ardından AS Roma Kulübü de genç oyuncunun sözleşme imzalarken çekilmiş fotoğrafını resmi sitesinden paylaştı.

Siteden yapılan açıklamada, Salih Uçan’ın 4 milyon 750 bin euro bedelle 2014-2015 ve 2015-2016 sezonları için kiralandığı, üçüncü yılda ise satın alma opsiyonu 11 milyon bedelle Roma’da olmak üzere başka herhangi bir ek ücret olmaksızın transfer edildiği belirtildi.

Sarı kırmızılı takımın Türk oyuncuya ne kadar ücret vereceği ise açıklamada yer almadı.

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular