https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ŞADAN KALKAVAN VEFAT ETTİ

Okunması Gerekenler

1939 yılında Rize’de doğan, uzun yıllar Fenerbahçe’de yöneticilik yapan Şadan Kalkavan, bu sabah vefat etti. Kalkavan’ın cenazesi cuma günü Ataşehir Mimar Sinan Camii’nde kılınacak öğle namazı sonrası toprağa verilecek.

Türk Sporunun en önemli simalarından biri olan Şadan Kalkavan’ın ölümü başta spor camiası olmak üzere tüm ülkeyi yasa boğdu.

FENERBAHÇE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

Kulübümüzün eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan’ın yaşamını yitirdiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhum Şadan Kalkavan’a Allah’tan rahmet, başta Kalkavan Ailesi olmak üzere tüm yakınları, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz.1995-2000 yılları arasında kulübümüzde Asbaşkan, Başkanvekilliği, Futbol Şube Sorumluluğu ve Yönetim Kurulu Üyeliği gibi görevlerde bulunan Şadan Kalkavan (76)  tedavi gördüğü hastanede bugün vefat etti.

GALATASARAY’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

Fenerbahçe Kulübü’nün eski yöneticisi, iş adamı Şadan Kalkavan’ın tedavi gördüğü hastanede vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhuma Allah’tan rahmet, Fenerbahçe Camiasına, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

BEŞİKTAŞ’TAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

Fenerbahçe Spor Kulübü eski yöneticilerinden, kıymetli işadamı Şadan Kalkavan’ın vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhum Şadan Kalkavan’a Allah’tan rahmet, Fenerbahçe camiasına, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

TRABZONSPOR’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

Trabzonspor Kulübü, eski Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinden Şadan Kalkavan’ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan mesajda, “Futbol dünyasının sevilen isimlerinden değerli iş adamı Şadan Kalkavan’ın vefatını büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum Şadan Kalkavan’a Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesi, sevenleri ve futbol camiasına başsağlığı dileriz” ifadesine yer verildi.

TFF’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

Fenerbahçe Kulübü’nün eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhum Şadan Kalkavan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi, sevenleri ve futbol camiamıza başsağlığı dileriz.

BİZ DE ABCSPOR AİLESİ olarak merhuma Allah’tan rahmet, geride kalanlara da sabır diliyoruz.

Nur içinde yat Şadan Abi…

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular