https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

RANGERS HABS’IN HAVASINI ALDI!

Okunması Gerekenler

Ezeli rakibi Boston’u eleyerek şampiyonluk havasına giren Habs, NY Rangers karşısında hezimete uğradı!

NHL’in iki efsane ekibini karşı karşıya getiren Doğu Konferansı Finali serisi ilk maçında gülen ekip deplasmanda 7-2’lik sansanyonel bir skora imza atan New York Rangers oldu.

RANGERS3Boston serisi boyunca rakipten çok daha az şut kullandığı maçlarda galip gelen ve güçlü rakibini play-off dışına iten Montreal Canadiens,  bu defa rakibinden neredeyse iki katı kadar şutu kaleyi bulmasına rağmen fark yedi.

Boston  serisinin kahramanı ahtapot kaleci Price bu defa gemisini kurtaramadı ve 2-0 gerideyken buldukları golle umutlanmalarına rağmen, arka arkaya gelen gollerle sürklase oldular ve oyun disiplininden kopup  maçı 7-2 kaybettiler!

rangers1Dünyanın en iyi 3 kalecisinden ikisi olan Lundqvist-Price kapışmasında da ilk maçta gülen isim İsveçli kaleci yani Rangers oldu!

4’e varanın Stanley Cup finaline yükseleceği seride 2.maç, yine Montreal’ın sahası Bell Center’da Pazartesi akşamı oynanacak.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular