https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

PUAN PUANDIR

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCPUAN PUANDIR….

Yani 75 günlük hasretten sonra, 540 dakikadır gol yemeyen yılın futbolcusu Muslera talihsiz bir gol yiyorsa (milyon kere canı sağolsun), böyle komik bir penaltıyla 2-0’dan 2-2’yi buluyorsa. 3 kupayı camiaya getiren Hamza hoca, taktiksel hata yapıp Burak’ı yedek başlatıyorsa (onun da canı sağolsun), PUAN PUANDIR gerçekten!

gs kadroYaklaşık 3 aydır, finansal durumu, Melo gitti mi geldi mi, Sabri’nin yaptığı sözleşmeyi, Ibrahimovic hayalini konuştuysak.. Bağıra bağıra transfer lazım Dursun bey dediysek, bu Aatıf & Batuhan ikilisini bile durduramadıysak, PUAN PUANDIR gerçekten!

Ben ve benim gibi düşünen birçok kişi, herhalde Melo’nun hatta Hamit’in bu takımın olmazsa olmazı olduğunu bir kez daha görmüştür..Bilal’le bu tarz maçlar kalkar ama geçen yılın 4’er gollü rezaletleri AVRUPA’da tekrardan yaşanmasın istiyorsak, bırakın Melo’yu-Hamit’i, ..iyi bir stoper ve sağbek te ŞART hatta FARZ…Elin oğlu hiç acımaz benden söylemesi!

 

gs ivas 1Podolski kumaşını attığı golü bir yana, Yasin’e attığı inanılmaz demarke pasla da gösterdi. Carole pırpır ama heyecanlı belli. Sneijder devre arası çıkınca, herkes “Geçen haftanın devamı mı diye düşünürken, bereket ki sakatlık sıkıntısı..herkes derin bir OHHH çekti.


Burak ise bugün herhalde süper bir ikinci yarı çıkardı
, puanda büyük emeği var gerçekten..

Ligin ilk haftaları hep zordur ve sürpriz sonuçlara gebedir. Herşeye rağmen alınan puan ‘ hele de son yarım saatine 2-0 geride girilen bir deplasman maçında’ iyidir.

 

Köprünün altından daha çok su akacaktır. Herkese yeni sezon hayırlı olsun.

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular