https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

PROFESYONEL DÜNYANIN UMULMADIK “BARİYER”LERİ

Okunması Gerekenler

PROFESYONEL DÜNYANIN UMULMADIK “BARİYER”LERİ 

Çarşamba günü tüm G.Saray’lılar Dubai’den gelecek tarifeli THY uçağına kilitlenmiştik. Geçmişte transfer sihirbazımız Haldun Üstünel, ELANO’yu, ABDEL KADER KEITA’yı getirmemiş miydi, Lütfü Arıboğan’ın Wesley Sneijder ile resmini hangi arma aşığı unutabilir. Tabii ki de DROGBA’yı, The LEGEND’ı..

Aaaaa, baktık ki G.SARAY markasının temsilcileri eli boş geldiler. Ne de olsa profesyonel dünyanın umulmadık bariyerlerine çarpmışlardı.(15 yaşındaki yeni ergen kullanmaz bu ifadeyi, koskoca resmi site açıklaması!).

Biz artık belli ki bu seneyi böyle tamamlayacagiz. Bu şampiyonluk maceramızın adı da “Forvetsizlik” olacak bu gidişle.. O sebepten bu konuyu kapatıp, bariyer mariyer’e girmeden bu geceki kritik viraja dönelim.

Öncelikle böylesi ağır cim sahada bu kadar iyi mücadele eden G.saray’ı tebrik etmem gerek. Ben takımın “çok istediğini ” gördüm bu gece. Herkes mahalle futbolu tabiriyle “ölümüne oynadı”. 10 maçlık “trajikomik “cezasından kurtulup, dümene geri dönen Fatih hoca belli ki takımı çok iyi motive etmiş.

MARCAO bu ölçü sayılabilecek maçta gerçek kumaşını gösterdi. Tam nokta transfer. Öyle ki MAICON bile canlandı, o ilk günlerindeki kesitleri sundu. SELÇUK çıkana kadar Belhanda,yı aratmadı hatta daha iyisini yaptı. Vitaminsiz çocuk ONYEKURU biraz güçlü olsa, maç çok erken biterdi. Geçen yıl 21.şampiyonluk vizesinin çıktığı Bornova stadından, belki bu kez de 22’ncisinin yolu açıldı. Göztepe’ye verilen penaltı bence çok ağır karardı. İlahi adalet tecelli etti. VAR geçmişinde bize verilmeyen daha net olanları düşündükçe ,”ne diyeyim”.90 artı da ise YASİN müsait fırsatları harcayan Onyekuru’nun kulağını çınlatmamızı sağlayacaktı. Buldun mu at,2-0″ a getir, rahat izleyelim be kardeşim.

Yarın 27, sonra 28, 29,30 ve 31…Kaldı 5 gün. Açıkçası bunlar 1 Şubat sabahı ne diyecek, emin olun onu merak ediyorum. Tek isteğim şu elimizdekileri korusunlar, o bile iyi gerçekten. Fatih hocam, umarım birgün “istediklerini ” yerine getirebilecek bir yönetimle çalışman dileğiyle..

Kalın sağlıcakla..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular