https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

PATAGONYA’DA BİLE OLMAZ DEDİRTEN TÜRK İŞİ FİNAL!!!

Okunması Gerekenler

Bugün Ankara’da oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında herkes Fenerbahçe Ülker ile Pınar Karşıyaka arasında oynanacak karşılaşmadan çok, 11.000 kapasiteli salonda seyircilere dağıtılan ’SADECE 1200’erden toplamda 2400 bileti konuşuyor!

AKP Gençlik kollarına dağıtılgıdı söylenen 8.500 davetiye için ne Baskebol Federasyonu, ne de hükümetten bu dakikaya dek bir yalanlama gelmedi.

Cumhurbaşkanı RTE’in maça gelme olasılığına karşın, iki kulüp taraftarları tarafından çıkma olasılığı yüksek protestonun önüne geçmek için yapıldığı söylenen bu eylem, bugün basında en çok ilgi çeken konu oldu.

Salonun iki pota arkası ile protokol bölümünün olduğu tarafın biletli satışa açılmaması çok büyük yankı uyandırdı ve Bilet bulmakla zorlanan taraftarlar TBF’a sanal medya yoluyla veryasın ettiler.

11.000 kapasiteli salonda sadece toplam 4800 bilet satışı olurken, maçı AYRICA 1000’e yakın resmi ve sivil polisin takip edeceği söyleniyor..

BENZERİ BİR OLAY, Mersin’deki Akdeniz Oyunları açılışında da yaşanmış ve stadın %85’i davetiye ile verilip, çok az bir bilet satışı olmuştu.

Bu garip final T.S.İ. 19.30’da başlayacak.

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular