https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ÖZLEMİŞİZ !

Okunması Gerekenler

aydin bicerBursa yine tarihi günlerinden birini yaşadı. 30 bin sevdalı yürek tek bir ağızdan haykırdı aşkını.. Maç soğuk bir duşla başladı.15 dk da skor2-0 olunca, acaba diye sordum kendime. Yeni açılan stadlar kimseye hayır getirmedi çünkü. Bursaspor bu makus talihi de değiştirdi.

bursa ts 1Hamza hocanın narin dokunuşları takımın kimyasının değişmesine yetti. Maçtan önce iki takımın beraber tirübünleri dolaşması fair play adına muhteşemdi. İki SS (Sercan,Serdar) maça damgalarını vurdular.Biri savundu, diğeri skoru değiştirdi. Bir savunma oyuncusunun iki asist bir golle oynaması onu neden Avrupa’nın devlerinin istediğinin kanıtıdır. Israrla söylemeye devam edicem;Bu stad Büyükşehir Belediyesinin değil Bursa halkının stadıdır ! Adı da Timsah Arenadır.

Dün akşam sahada gerçekten isteyen, arzulayan bir Bursaspor vardı. Hal böyle olunca da arkasında 30 bin kişilik orduyla zaferi kazanması kaçınılmazdı. Bu takımın içine Süper Bücür’ün de dahil olacağını düşünürsek daha keyifli maçların bizi beklediği aşikar. Hani derler ya Ölüyü diriltir diye, bu taraftar gerçekten  ölüyü diriltir. 4-2″lik Trabzon zaferi yeni stada çok yakıştı.

Eeee bize de nice zaferlere demek düşer!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : aydin.bicer@abcspor.com

twitter : @aydinbicer1972

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular