https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

NEYMAR KONTAĞI KAPATTI!

Okunması Gerekenler

Brezilya 2014’ün en büyük yıldızlarından NEYMAR turnuvayı kapattı!

Kolombiya karşısında maçın 87. dakikasında aldığı darbeyle yerde kalan Barçalı yıldız, acı içinde hastaneye kaldırıldı. Hemen ilk tetkikleri yapılan ünlü golcünün OMURGASINDA KIRIK  tespit edildi.

brez1Brezilya milli takımının doktoru Rodrigo Lasmar, “Bu haberi vermek kolay değil; ancak açıkçası Neymar Dünya Kupası’nın devamında oynayamayacak. Testlerde, üçüncü omurun yakınında kırık tespit ettik. Ameliyat olması gerekmiyor; ancak acıyı kontrol edebilmesi için hareket etmemesi gerekecek. Futbol oynayamaz. Bir hafta, iyileşmesi için yeterli değil. Titiz bir tedaviden geçmesi gerekiyor. Belini kemerle bağlayacağız, böylece biraz daha rahat hissedecek.” şeklinde konuştu.

Yarı finalde Almanya’yla eşleşen ev sahibi ekipte, Neymar’ın yanı sıra Thiago Silva da sarı kart cezası nedeniyle kadroda yer alamayacak!

Neymar, “Dünya Kupası finali oynama hayalimi elimden aldılar ama şampiyon olma hayali henüz bitmiş değil. İki maç kaldı ve inanıyorum ki takım arkadaşlarım bu kupayı kaldırmak için ellerinden geleni yapacaklar” diye konuştu.

brez-hirv-1Yıldız futbolcunun omurga kemiğinde kırık oluşmasına ve turnuvayı kapatmasına neden olan JUAN ZUNIGA ise  kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.  Kolombiyalı futbolcu hareketi kasıtlı olarak yapmadığını dile getirdi. Neymar’a geçmiş olsun dileklerini iletip “Pozisyonda kasıtlı bir amacım yoktu. Sahada mücadele ederken sadece ülkemi ve formamı temsil etmeyi düşünüyorum” dedi.

 

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular