https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

NEMANJA BJELICA FENERBAHÇE’DE KALACAK MI ?

Okunması Gerekenler

Fenerbahçe taraftarının en çok merak ettiği konulardan biri Obradovic kalacak mı gidecek mi ikilemiydi. Kurt koçun kalacağını açıklaması sonrası derin bir ohh çeken sarı lacivertli taraftarlar, şimdi de sezonun MVP ödülünü kazanan Sırp forvet Bjelica için papatya falı açmaya başladı.

BJELICASarı lacivertlilerde 1 sene daha sözleşmesi bulunan ve sözleşmesinde 1.1 Milyon Euro buy-out’u olan yıldız oyuncu, çok büyük olasılık önümüzdeki sezonda da Fenerbahçe Ülker forması giyecek.

Minnesota Timberwolves’in yakın ilgisine rağmen, İstanbul’da çok mutlu olan Nemanja Bjelica’nın bu kararında, idolü olan Zeljko Obradovic’in takımda kalmış olmasının etkisi olduğu söyleniyor.

Bu sezon Euroleague’de normal sezon MVP’si olan Bjelica, 55 maçta ortalama 26 dakika süre alırken, 11.6 sayı-8.2 ribaunt-1.8 asist ortalama tutturdu.

Final Four maçlarında da toplamda 66.28 dakika süre alıp, 29 sayı, 15 ribaunt ve 5 asistle oynadı.

ABCSPOR

mail : info@abcspor.com

twitter : ABC_Spor

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular