https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MUSTAFA YUMLU VE ZEKİ YAVRU NEDEN KADRO DIŞI KALDI?

Okunması Gerekenler

TRABZONSPOR’un Trabzon doğumlu iki oyuncusu MUSTAFA YUMLU ve ZEKİ YAVRUnun kadro dışı kalmasının ardından Bordo-Mavili kulüpte sular durulmuyor..

HAİN İLAN EDİLDİKLERİ gerekçesiyle oldukça sinirli olan 2 futbolcu, basın açıklaması yapmak istedi ama yöneyim kurulu tarafından engellendiler..

Şimdi sadece Trabzon halkı, taraftarı değil tüm Türkiye bu ani kararın nedenlerini bekliyor!

Ortaya birçok iddaa atılmış durumda ama bu söylenenleri, bu dakikaya kadar ne teyit eden oldu, ne de yalanlayan..

Dün akşamdan beri dedikodu kazanında dönen kadro dışı kalma nedenlerini sizlerle paylaşıyoruz;

1.Takımın kaptanı Onur Kıvrak, 2.kaptan da Mustafa Yumlu.. Onur sakat olduğu için kadroda yok ve Mustafa’nın kaptanlığın ona değil, Portekizli BOSINGWA’ya verilmesine içerlendiği ve Vahid Hoca’ya tepki koyup, saha içinde bilerek kötü bir performans gösterdiği söyleniyor!

2.Diğer bir dedikodu da, maç sonrası soyunma odasında Mustafa ile kavga eden BELKALEM tartışmasına Zeki de dahil oldu ve iki isim Cezayirli oyuncuya sözlü tacizde bulunmasi. Tüm takım önünde, ‘biz Trabzonluyuz, dün de vardık yarın da olacağız’ diye üzerine yürümesi HATTA daha da ileri gitmeleri..

3. neden de; Takım yerliler, yerlinin yerlisi Trabzonlular ve yabancılar olmak üzere 3‘ bölünmüş durumda ve bu ayrımı fitilleyip takım içindeki gruplaşmayı yaratan iki isim Mustafa ile Zeki..

BU ARADA bir diğer not da, kadro dışı kararının Halildoziç değil Yönetim Kurulu tarafından alındığı söyleniyor.

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular