ISKENDER GENCMUCİZE’nin PEŞİNDE..

Herhalde bundan daha iyi bir başlık bulamazdım diye düşündüm yazıya başlarken.. Gerçekten tüm iyi niyete rağmen önde ki arabalarla mesafeyi kapatmak, “MUCİZE’nin PEŞİNDE “ koşmakla eşdeğer.

GS SIVAS 1Geçen gün OLCAN demeçlerinde, dün gece SNEIJDER başta herkes 17’de 17 ve şampiyonluk isteğini belirten bir iştahla mücadele etti. Ama bir takımda hala net bir golcü yoksa ,umutlarda maalesef eksik kalıyor. Dün ki BURAK beni doğrular nitelikteydi. AH be kardeşim biraz toparlan artık ya !

Önce Mustafa hocaya SİNAN GÜMÜŞ ısrarı için bravo. Geçen yıl Yasin’i yaratan bu darlıktan, Hamza hocanın tereddütüne inat SİNAN’ı yarattı.

Bir penaltı yaptırdı, nefis te bir gol attı. Üstüne koyarsa G.SARAY sağ açık ihtiyacını giderir bence. Defans yönlerini geliştirseler kanatlar YASİN ve SÌNAN. Bu da benim hayalim.

GS SIVAS SINANRYAN DONK Melo olur munun dün gece için ilk izlenimi olabilir yönündeydi. Zaten baştan iyi giden SELÇUK&BİLAL ne zaman bozuldu, olaylar buraya geldi. Umarım yine RODRIGUEZ konçertosu, CEM PAUL fantezisi görmeyiz de, DONK&SELÇUK ilk 11, alternatif olarak da BİLAL, EMRE gideriz.

Hafta içi gelebilecek iyi bir golcü ve kısmi temizlikle gittiği yere kadar gidecek bu sarı-kırmızı bayrak ama ilk rota olarak, en az 4-5 hafta üst üste kazanıp, tehditkar olmak şart!

Tabiki lig çok önemli ama unutmadan AVRUPA LİGİ de ve getirebileceği prestij de çok önemli. Unutmadan kupa kazanana ŞAMPİYONLAR LİGİ direkt katılımı da bedava..Alın bu da benim MUCİZEM…

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz