https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MOLIM TE IDI IGOR TUDOR..

Okunması Gerekenler

Sıcak bir Temmuz günüydü. Hani şu meşhur OSTERSUNDS maçları. Hani türlü filmlerle SNEIJDER’i yollattığın günler Mr .TUDOR. O günlerden bugüne yazmadım tek bir satır yazı bu sütunlarda. Çünkü bu akşam ve gelecekteki vereceğin zararları görebiliyordum.

Belki JUVENTUS’ta oynamadık, kariyerimizde futbolculuk, hakem emekliliği yok ama FUTBOL denen şeyi de senin kadar biz de, hatta RODRIGUES RODRIGUES diye bağıran o seyirci de az biraz biliyor merak etme!

Yani gözü kör, kulağı sağır insan bile maç 4-1 iken dalga geçer gibi yapmaz o değişikliği. Ama ben inan  bu şaşırmıyorum yaşananlara. Türkçe yazdık anlamadın, İngilizcen yok bari senin ana lisanda, HIRVATÇA yazayım. “Molim te idi Tudor”.

Bursa’da yaptığın “intihar” değişikliklen maç dönünce “dahi” ilan edildin. Ama o meşhur büyük maç istatistiğin. Allah aşkına tüm G.SARAY camiası merak ediyor, 2 hafta sonra VODAFONE PARK’ta kaç yeriz diye! Sayende derby’leri unuttuk bari derbicik kazansak.

O kadar çok yazacak şey var ki, en basiti CİBUTİ LİGİNDE bile bir takım ilk yarıyı 0-2 geride kapatırsa, mağlup takımın hocası bir atraksiyon yapar. Kankası AYHAN’la 79 dakika beklemez..Yol yakınken ya sen git ya da top sende DURSUN BAŞKAN. Bizlerin hafta sonlarını bu çapı tartışılacak hocaya heba etme..

NİYE Mİ .? GALATASARAY ORTAK SEVDA da bu yüzden.. ALANYA maçına TERİM veya yeni bir yüzle çıkmak dileğiyle.. MOLIM TE IDI(LÜTFEN GİT TUDOR)..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

 

 

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular