ISKENDER GENCOyunla yatıp oyunla kalkan bir millet olduk ya (bo.. fazlaca kaçırarak), hani çok önemli görevlerimiz oluyor ya…ve başaramayınca bir de chip satın alıp CANDY MANDY zengin ediyoruz.. Bizde de bu gece 21.52 itibarıyla MISSION FAILED (Görev başarısız) !

İnsanın içini acıtan o kadar şey var ki… Birincisi; inanın belki de benim son 15 yıldır izlediğim en kötü LAZIO’ya elendik. Ama adama sorarlar ne yaptın avucuma da ne süreyim suratına. 2 adet 90 dakika ve yenilen 4 komik gol, neredeyse toplamda 2.5 girilen pozisyon. Açıkçası takke düştü kel göründü ve Avrupa aşığı DENİZLİ ve talebeleri “THAT S. ALL dedi!

gs lazio 1Maçın 60.dakikasında canlı bahis oynayan her FUTBOLSEVER, eminim ki bu maçta 3 -4 gol olacak diye para yatırsa AKLINDAN ŞÜPHE edilirdi. Ne olduysa 15 dakika da maç 3-1’e geldi. Aslında 2-1’e gelen YASİN imzalı golde enfes bir ara pası atan ve ROMA OLİMPİYAT gecesinin en iyisi SABRİ her zaman ki hışıma uğramasa. Yazık insanın enerjisi ve didinmesiyle takımdaki en iyi oynayan adamı çıkarması için “eyes wide shut”olması gerekirdi!

Ezeli rakibinin turladığı gecede kalan son iki hedeften biri daha bitti. Aylardan ŞUBAT ve kalan tek hedef ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI. “Vay anasına sayın seyirciler, ne operasyon yaptılar valla. HELAL OLSUN ÖZBEK ve yönetimsizliğine…

gs lazio 21 artı 1 mi olur, ne olur bilmem (yine iddaa ediyorum, birsey olmaz), yanılırsak 2 yıl boyunca “DOMESTIC”olucaz. Böyle başa böyle tarak işte. Tabii ki sene sonu MUSLERA, WESLEY ve ya LUCAS’ı tutabilirsen.

Kapatırken, “medya ağızıyla, SON DAKİKA vuuuuuvvvvvv diyelim; PFDK TRABZONSPOR’lu “kahramanlara” cezaları açıkladı. Tamam BİTNEL hatalar yaptı, yanlış bir penaltı çaldı ama omuz atana 2 maç, elindeki kartla”hakemin manevi şahsiyetini zedeleyen SALİH DURSUN’a 3 maç. Nerenizle bu kararı verdiniz be ey EYYAMCI arkadaşlar !! Sen boş ver ENGIN BAYTAR. Tek suçun G.SARAY’lı olmaktı.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz