https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MHK’DEN 3 AF 1 CEZA!

Okunması GerekenlerNormal
0
false
false
false

EN-CA
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

Galatasaray -Fenerbahçe maçında verdiği kararlarla hem Fenerbahçe cephesi hem de kamuoyundan oldukça sert tepkiler alan hakem Bülent Yıldırım’a bu hafta maç verilmedi.

Uzun zamandır başarıyla maçları yöneten ve hemen her hafta görev alan Kayseri  bölgesi hakeminin  kızağa mı çekildiği yoksa sadece dinlendirmeye mi alındığı sonraki haftalarda netlik kazanacak!

MHK öte yandan verdikleri kararlarla gündemi değiştiren 3 olay hakeme de haftalar sonra görev verdi.

9 Şubattaki Sivasspor-Fenerbahçe maçındaki kötü yönetimiyle kizağa çekilen baş hakem Yunus Yıldırım 9 hafta sonra ilk kez bir Süper Lig maçında görev alacak.

Manisa bölgesi hakemi 2 haftadır PTT 1.Liginde maçlara çıkıyordu..

Yine aynı maçın olay hakemlerinden, yarım metre önündeki  el müdahelesine göğse çarptı diyerek baş hakemi hataya sürükleyen  başka bir Manisa bölgesi hakemi Murat Türker de 9 hafta aradan sonra sahalara dönmüş olacak. MHK onu Tavşanlı Linyitspor-A.Demirspor maçına atadı.

Aynı şekilde Olimpiyat Stadındaki Beşiktaş-Bursaspor maçında Ersan Gülüm’ün kırmızı kart görmesine neden olan Murat Özcan da 9 hafta sonra Kahramanmaraş- Gaziantep Belediye maçıyla sahalara dönmüş olacak.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular