https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MATADOR GÜNE DAMGASINI VURABİLİR!

Okunması Gerekenler

İSTANBUL yarış sezonunun sonu geldi çattı. Bugün yapılacak SAKARYA koşusuyla artık Nisana kadar ölü sezona gireceğiz. ADANA ve İZMİR’de yeni sezon hazırlıkları devam edecek. Tabii ki İSTANBUL’da da ilave sentetik pist koşularını da unutmamak gerek. Günün programında Matador lakaplı jokey Ahmet Çelik’in bindiği OĞLUM BERAT, OKİNAWA ve CANKUZEY benim çalışmalarımda ağır basıyor. Ufak ve orta ölçekli kuponlara, gelin bir çılgınlık yapıp bu 3 teki atıp şansınızı yüzde 75’lere çıkartın derim. Şayet Matador hat-trick yaparsa zaten altılı lamba olur!

Bu arada yeni uygulamamız İSTANBUL koşu günü olduğunda, diğer hipodromun tahminleri için bayağı olumlu mail aldım. Bugün de 2 altılılı BURSA için son dakika uyarılarımızı aşağıki sütunlarda bulacaksınız.

Geçelim günün yorumlarına…

1.AYAK… Son yarışlarında belirli bir istikrar çizgisi yakalayan DİLŞEKER, bu koşuya 3 eküri ile girecek R.KAYA atları BOYACI-DRAMATİK-CANİREM ile çok beğendiğim son yarışları ile KANLITAY ilk ayak için yeterli. 1.2.3 tamamdır!

2.AYAK…Bu sezon belki de adından en az söz ettiren, bir CEMİLOĞLU tayı MİSS ZEYNEP artık yeterli pişkinliği ve sıkı hazırlıklarıyla ahırına son bir mutluluk yaşatabilir. 3 yarışı birbirinden güzel ROYAL STORY, ilk startına rağmen buram buram sentetikte uzman olucam hissi veren SONİC BOOM ve VULCANUS bu ayak için yeterli gördüklerim. Bu dört at dışına çıkarsa, bilin ki İSTANBUL uçar gider…

3.AYAK…2 yaşlı İngilizlerin önemli klasiklerinden SAKARYA koşusunda, ezeli rakibi BİCİ BİCİ’nin olmadığı düşünülürse OĞLUM BERAT’ın şu formuyla kazanması normal sonuç olacaktır. İzmir çiminin kralı RENK ile devamlı kazanmayı adet haline getiren WHİSTLE, bomba isimler olacaktır..

4.AYAK…Son koşusunda bu grubun daha da üzerindeki isimleri rahatlıkla sürklase eden RAZYANA benim için sürdirekt tek olur! Ama o alır bu alırsa, biz simit parası mı alıcaz, nerde sürprizler tilki efendi diyene, COŞKUNKIZ ve İDİLSULTAN’ı yazın, kaderinizi çizin derim..

5.AYAK…1200 metre sürat yarışında, bu mesafelerde oldukça iyi bir performans sergileyen OKİNAWA sert jokeyiyle bir adım önde görünmekte. 4 gün önce ki 2.liği ile ışık yakan kaliteli kısrak VOKAL ile ne zaman ne yapacağı belli olmayan GÜLBADEM daha sonra şans verdiğim isimlerdir..

6.AYAK…ilk startındaki tabelasından sonra, nefes açığını gideren ve iç pistte güzel galoplar sergileyen CANKUZEY favorimdir. SAND SPOUT, KUTİ, PETERSBURG, ALKANHAN, KASAP FARİZ ise profesyonel kuponların ya da bir başka deyişle yüzdük yüzdük kuyruğuna gelirken boğulmayalım diyenlerin çizgi atması gereken isimler!

Hepinize bol şanslar dilerken ;

GÜNÜN ALTILISI… / / / / / …

BURSA İÇİN SON DAKİKA..9 koşulu günde LİMONKIZ, QUENN OF AGEAN ve ZENGİNŞAH sizlere tek önereceğim isimler. Koşuların hangi pistte koşacağı bir türlü belli olmadığından kuponlarınızı son dakikaya kadar çim-kum koşuluyla hazırlamanızı öneririm..

2.ALTILI TAHMİNİ..BURSA.. / / / / / ..

Çarşamba görüşmek üzere…

istanbul.tilkisi@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular