https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

GELECEĞİN MESSI’Sİ REAL MADRİD’DE Mİ ?

Okunması Gerekenler

Son dönemde Avrupa’nın en çok konuşulan oyuncularından biri de Martin Ødegaard… Henüz 15 yaşında Norveç Milli Takımı’nın formasını giyen genç yıldız adayı, geleceğin Messi’si olarak gösteriliyor.

Geçtiğimiz haftalarda Ødegaard’ın Bavyer devi Bayern Münih ile sözleşme imzalayacağına kesin gözle bakılıyordu. Ancak İspanyol ve Norveç basınına göre genç oyuncu ARTIK Real Madrid yolunda…

Gazeteler, Ødegaard’ın Real Madrid’in rezerv takımı Castilla’da oynayacağını ancak A Takım ile antrenman yapacağını yazıyor. Buna göre Real Madrid yönetiminin Ødegaard için yaklaşık 25 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği iddia ediliyor. Ayrıca, Ødegaard’ın babası Hans Erik’e de Real Madrid’in teknik ekibine katılacağı belirtiliyor.

Daha önce Real Madrid A Takımı ile antrenmana da çıkan Ødegaard’ın kısa süre içinde eflatun-beyazlılar ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular