https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MANCHESTER CITY’DEN LIONEL MESSI’YE İNANILMAZ TEKLİF!

Okunması Gerekenler

1 HAFTADIR  Avrupa’nın transfer gündeminde Lionel Messi var. Arjantinli yıldız, ilerleyen yıllarda Barcelona’dan ayrılabileceğinin sinyallerini vermiş ve iddialar bir bir ortaya çıkmıştı. Bunlardan en sonuncusu ise İngiliz gazetesi The Sun’dan.

Gazetenin Messi’nin babası ve menajeri Jorge Messi’ye dayandırarak verdiği habere göre, Manchester City, 200 milyon sterlinlik serbest kalma maddesini kullanarak yıldız oyuncuyu renklerine bağlamaya çalışacak. City’nin Messi’ye vergiler hariç haftada 300 bin sterlinlik maaş önereceği de iddialar arasında..

Lionel Messi ;Sezon sonrasını birlikte göreceğiz. Her ne kadar kulübümde sonsuza kadar kalacağımı önceden söylesem de bazen işler istediğiniz gibi gitmez. Futbolda her şey çok hızlı değişiyor ve bunun önüne geçilemiyor. Kulübümde yaşanan durumlar biraz karışık.” demişti.

BAKALIM çocuk yaşlarından beri Katalan Kulübünde olan Messi, Premier Lig’in yolunu tutacak mı?

KATALONYA İSPANYA’DAN AYRILIRSA ve Barcelona’nın LA LIGA’da mücadele etmesine izin verilmezse, DÜNYA yıldızı oyuncunun ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor!

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular