https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MADRİD YOLCUSU KALMASIN, 30.000 TL’YE BİR BİLET !

Okunması Gerekenler

fb maccabi gouFINAL FOUR biletleri el yakıyor.
Büyük bir kısmı çok öncelerden satışa çıkan ve 4 takıma sadece 800’er bilet ayrılan organizasyonda, 30.000 TL’ye bilet var!
Kalan biletlerde en ucuz yerin 1500 TL olduğu Barclaycard Center’da, tribünler arası nasıl bir dağılım olacak merakla bekleniyor.
Perşembe gecesinden itibaren Türkiye ve Yunanistan’dan 2000 civarı, Rusya’dan da 1000’e yakın taraftarın Madrid’e geleceği bildirildi.
Özellikle Türk ve Yunan seyircilerin karaborsa biletlere hücum ettikleri, bileti olmayan binlerce taraftarın da Madrid uçak ve otel rezervasyonlarını yaptırdıkları söyleniyor.
bjelica 6Bu arada Madrid’de hemen herkes F8 turunda saha avantajı elinde bulunan Barcelona’yı da bekliyordu ama Olympaikos’a elenen Katalan Devi Madrid sularında yer alamayacak diye gözükse de, 16 Mayıs’ta, yani aynı hafta sonu Atletico deplasmanı için, futbol takımıyla onlar da şehirde olacak!
Bu arada Fenerbahçe’de sakatlıkları düzelen Bjelica ve Goudelock takımla birlikte çalışmalara başlarken, yarı finaldeki rakibimiz Real Madrid’in en büyük kozu, geçen hafta oynanan Unicaja Malaga maçında ayak bileğinden sakatlanan Fernandez’in, F4’de yer alıp alamayacağı belirsizliğini koruyor.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular