https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

LIONEL MESSI EL CLASICO’DA OYNAYACAK MI ??

Okunması Gerekenler

Barcelona’nın ligde 26 Eylül akşamı Camp Nou’da Las Palmas ile oynadığı maçta sol dizinden bir sakatlık geçiren Lionel Messi için 2 ay sahalardan uzak kalacağı tehsisi konmuştu!
La Liga 7.haftasında oynanan Sevilla maçını kaçıran yıldız futbolcu, milli maçlarda da yer alamayacak.
8-13 Ekim tarihlerinde oynanacak 2018 Dünya Kupası Elemeleri Ekvator ve Paraguay maçlarında da kadroda bulunmayan Messi, çok büyük olasılık 13 ve 17 Kasımdaki Brezilya ve Kolombiya maçlarını da kaçıracak!
Herkesin merakla beklediği konu ise; ligin 12. Haftasında, 22 Kasım’da Bernabeu’da oynanacak dünya derbisinde yer alıp yer alamayacağı…
Bu hafta koltuk değneklerinden kurtularak fizyoterapist Roger Girones ile birlikte çalışmalara başlayan Messi belirlenen programda bir aksilik olmazsa, 20 Ekim’den sonra düz koşulara başlayacak .
Barcelona Kulübü Teknik Sekreteri Robert Fernandez, basına yaptığı açıklamada ” Messi’nin sahalara dönmesi için acele etmeyeceklerini ve belirlenen 8 haftalık iyileşme sürecini tamamlamak istediklerini ” söylemişti.
Bakalım dünya yıldızı futbolcu, bugünden tam 45 gün sonra sahne alacak dev randevuya yetişebilecek mi ??

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular