https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

LEBRON JAMES SERBEST KALDI!

Okunması Gerekenler

LeBron James’in menajeri Rich PAUL, NBA Doğu Konferansı temsilcisi Miami Heat’e Birleşik Amerikalı oyuncunun sözleşmesini erken sonlandırma hakkını kullanma isteğini ilettiğini ve 1 Temmuz’dan itibaren serbest kalma yönündeki kararını bildirdiğini açıkladı.

Paul, bu yönde çıkan haberler üzerine kendisi ile temasa geçen USA Today’e iddiaların doğru olduğu yönünde bir mesaj gönderdi.

Öte yandan basketbol otoriteleri tarafından James’in Miami ile yeniden anlaşma şansının devam ettiği ama şu anda baskının 2010 yazında gerçekleşen transfer operasyonu mücadelesinden galip çıkmayı başaran Heat’in başkanı Pat Riley’in üzerinde olduğu yorumları yapıldı.

Eğer LeBron önümüzdeki sezon mevcut sözleşmesini uzatmaya karar verseydi, 2016 yılına kadar sezon başına 20.5 milyon dolar alacak, opsiyonunu kullandığı takdirde ise bu tutar 22.1 milyon dolara çıkacaktı.

mia-chaDEDİKODU kazanında fokurdayan haberlere göre, Houston Rockets ve Clevland Cavaliers ünlü yıldızı kadrolarına katmak için seferber olmuş durumdalar.

James’in Miami’de de devam edebileceği bildirirken oyuncunun teklifleri değerlendirerek son kararını vereceği belirtildi.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular