https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

LEBRON ALDI GÖTÜRDÜ, ŞAMPİYONLUK SON MAÇA KALDI !

Okunması Gerekenler

Ve NBA final serisinde smapıyonluk maçı 7. ve son karşılaşmaya kaldı!

Quicken Loans Arena’da 20.562 seyirci önünde oynanan maça çok sert bir giriş yapan ev sahibi ekip, fırtına gibi geçen ilk çeyrek sonunda 31-11’lik avantaj yakaladı.

Sonrasındaki periyotlarda, Warriors makası kapatmaya çalışsa da (son çeyreğe 80-71 girdiler) Cavaliers’i yakalamayı başaramadı ve karşılaşma 115-101 sonra erdi.

LeBron James 41 sayı, 11 asist, 8 ribaund ile maçın yıldızı olurken, Kyrie Irving de 23 sayı buldu.

Kanadalı pivot Tristan Thompson daha ilk devresi bitmeden double-double’a ulaştığı maçı 15 sayı, 16 ribaund ile tamamlarken, bir diğer yıldız Kevin Love erken faul problemi nedeniyle sadece 12 dakika süre alabildiği maçı 7 sayı ile bitirdi.

Kaybeden köşede ise iki büyük yıldızdan Curry 30 , Thompson da 25 sayıyla maçı tamamlarken, Draymond Green de 8 sayı, 10 ribaund, 6 asist yaptı.

Şampiyonun belli olacağı 7.ve son karşılaşma, Oracle Arena’da sahne alacak ve Pazarı Pazartesiye bağlayan gece T.S.İ. 03.00’de başlayacak.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular