https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

LAY LAY LOM

Okunması Gerekenler

LAY LAY LOM

Ligde kolay maç yok ama nisbeten daha kolay maçların olduğu haftalarda puan kaybetmemek çok önemli. Son dört maçta dörtte dört yaparak zirvede yeniden iddialı duruma geldi.

Fenerbahçe ve Sivas’ın yenildiği haftada 3 puan daha değerli.

Kayseri artık bu ligde misafir ve bence düşecek ilk takım. Ilk 30 dakika üst üste 3 pas yapamadılar. Zaten maç ilk 30 dakikada 2-0 olunca, maç koptu. Galatasaray da top çevirerek zaman geçirdi. Adem geçen haftaki golün kopyasını 3.dakikada atınca maçı koparan adam oldu. Ikinci yarı daha silik bir Galatasaray izledik. Doğru düzgün pozisyon bile olmadı. Feghouli’nin güzel golü ve Onyekuru’nun oyuna girmesi, biraz hava getirdi. Onyekuru geçen senenin adamı idi. Şampiyonluktaki en büyük pay onundu. Ikinci yarı da en büyük koz. Son dakikada Feghouli’ye çok güzel bir asist yaparak açılışı yaptı. 4-1’lik galibiyet çok değerli ve lay lay lom oynayarak alındı.

Seri, Ömer ve Linnes vasatı geçemezken, Belhanda, Marcao, Mariano ve Donk gününde isimlerdi.

Fenerbahçe maçına kadar kayıpsız devam edilir ve Fener’e yenilmezlerse, şampiyonluğun en büyük adayıdır Galatasaray…

mail: cem.demircioglu@abcspor.com

twitter: @cemdemircioglu

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular