https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KOMEDYA!

Okunması Gerekenler

METEHAN SOZUGECENAvrupa da yarı final oynamış  bir ülkeydik. En büyük başarımız buydu. Gerçi dünya 3.lüğümüz de vardı ama o zaman takımın başında mütevazi Şenol Güneş olduğundan bu başarıyı ‘NEDENSE’ benimseyemedik! Fatih Terim başta olaydı Allah Allah ne methiyeler yazılırdı.

Fatih Terim kariyeri açısından  belki de en başarılı yerli teknik direktör diyebiliriz. Bunu  dersek o zaman şu anda feci şekilde başarısız bir teknik direktördür. Yani bu sefer başaramamıştır. Bunu da kabullenip istifa etmelidir. O zaman gerçekten bu işin yürümeyeceğini anlayacak kadar bilgili olduğunu herkese ispatlardı. İspata gerek olduğundan değil bir duruş göstermiş olurdu.

turkiye 1Milli takım Avrupa şampiyonasına katılacakmış falan filan. Kardeşim bu sefer Avrupa şampiyonasına 24 takım katılıyor. Yazı ile yirmi dört! Bana bizden iyi 23 ülke sayabilir misiniz? Bırak iyiyi futbol ligi olan 31 ülke var mıdır? Böylesine bir ortamda lokum gibi grupta ikide sıfır çekiyoruz. Bence başarı bu gruptan birinci olarak katılmak olurdu. İkincilik zaten normal sonuç olurdu. Üçüncü olup ön eleme oynamak bile başarısızlık olurdu. Katılamamak ise ancak bizim federasyonun başarısı ile olur.

Gelelim bir başka olaya milli maçta fahiş bilet fiyatı belirliyorsun sonra kimse gelmiyor kapıları açıyorsun. Peki kardeşim Pasolig uygulaması neden yok? Milli maçta uygulatmadığın pasoligi neden ligde uygulatıyorsun? Madem Pasolig bir engel neden liglerde uygulatıyorsun?

Yani herkes her şeyi farkında 3 maymun da demeyeceğim adete 4 maymun olup düşünme özelliğini bile kaybediyorsun.Buna da futbol denmez, adı da olsa olsa komedya olur!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

metehan.sozugecen@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular