https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

‘KOCAMAN’ BİR SONUÇ!

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCÌnsan, bir konu hakkında bu kadar ısrar edip sonucun böyle olduğunu görünce MUTLULUKTAN UÇUYOR. Gitsin bu Ìtalyan diye aylardır yırtındık ama değdi doğrusu! Allaha şükür artık tribünde ki, ekrandaki milyonlarca seyirci iskeleti sayabiliyor. Her hafta artık şapkadan tavşan çıkmıyor.

gs konya 4Sezonun ALTIN BÌDON adayı ( Bu ödül her sene Ìtalya’da en kötü yabancı oyuncuya verilir) TARIK ÇAMDAL olsun, VEYSEL SARI olsun, bizi bu eziyetten kurtardı. Kimsenin yüzüne bakmadığı EMRE ÇOLAK ile BRUMA’yı yeniden yarattı. UMUT BULUT’a hakkını teslim etti. HOŞGELDÌN BE HAMZA HOCA…….Dün gece hafta içinin SÌNANTRAK ARSENAL kazasından sonra, herkeste “yoksa yine mi “soru işaretleri vardı. Ama 10 ile 85.dakikalar arası çok iyi top oynadı G.SARAY. Hem de kendi evinde yenilmeyen ve Aykut Kocaman’ın taş gibi takımını darmadağın ederek! Averaj komedisini bitirip,  artı lider ve gizli lider olarak.

GS KONYA 1PEKÌ NE OLDU DA 2 yıldır hayalet SELÇUK canavara, ofsayt kralı BURAK virtùöze, SABRÌ ve TELLES kanatların hakimine döndü. Futbolda başarının temel anahtarı dürüstür. Ìmzayı atar atmaz, kendisini yıpratmaya çalışacak SNEIJDER sorusuna verdiği, “Bende hatalıyım. Eleştirimin amacı esasen buydu açıklaması FUTBOL’dan da öte DÜRÜSTÜ, ADAMLIKTI. Bu ve sevgi, takımdaşlık ruhu şari kırmızıyı ileri götürecektir. Gelelim çok konuşulan devre arası KADRO REVÌZYONU haberlerine. Sanırım epeyce yolcu olacak. Ara transferde iyi bir stoper ve golcü takviyesiyle UMUTLAR TAVAN YAPACAKTIR.

HAMÌT ALTONTOP’u kazanma yolunda ve onunda attığı gol, Maç 5-0 ve dakika 88 iken Sneijder ve Burak’ın hala ‘adam kovalaması’ en önemli ipuçları.

Kalın sağlıcakla..

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular