https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KOBE BRYANT MICHAEL JORDAN’IN ENSESİNE YAPIŞTI!

Okunması Gerekenler

NBA tarihinin en çok sayı atanlar sıralamasında 4.sırada bulunan KOBE BRYANT,  3 numaradaki MICHAEL  JORDAN’a ADIM ADIM yaklaşıyor!

KOBEFaal basketbolcular içinde 32.194 sayı ile EN ÇOK SAYI ATAN isim olan Lakers’li yıldız oyuncu, 32.292 sayıdaki ‘Majesteleri’  MJ’ye, en kötü ihtimalle ‘ sakatlanmadığı sürece’  Noel’e girmeden yetişecekmiş gibi gözüküyor.

Aradaki farkı bugün itibariyle 100 sayının altına indiren BLACK MAMBA lakaplı oyuncunun, maç başına ortalama 20 sayının üstünde bir ortalama ile oynadığını hesaba katarsak, 4-5 maç içinde efsane basketbolcudan 3.sırayı alacakmış gibi..

Bu arada EN ÇOK SAYI ATANLAR sıralamasında, bir başka Lakers efsanesi KAREEM ABDUL-JABBAR 38.387 sayı ile zirvede bulunurken, onu 36.928 sayı ile bir UTAH JAZZ efsanesi olan ‘Postacı’ lakaplı KARL MALONE takip ediyor.

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular