https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KEITH LANGFORD IN EMİR PRELDZIC OUT!!!

Okunması Gerekenler

İtalya’da Armani Jeans Milano forması giyen skorer guard KEITH LANGFORD  Türk Pasaportu alarak milli takımda oynamaya hak kazandı.
Bütün evrak problemlerinin bu hafta çözüldüğü ve bu yaz Madrid’de yapılacak Dünya Şampiyonasında milli formayı giyebileceği belirtildi.
emirMilli takımlar Baş Antrenörü ERGİN ATAMAN’ın kadroda görmeyi çok istediği oyuncusunun gelişiyle, kurallar gereği sadece 1 kişiye devşirme oyuncu hakkı kullanıldığından, FB Ülker oyuncusu EMİR PRELDZIC dışarda kalacak.
Daha resim kaynaklarca teyit edilmese de, 1983 doğumlu  oyuncunun haberi  doğruysa, epey tartışmayı da yanında getireceği kesin..
Neden derseniz;  genelde ülkeler devşirme oyuncu haklarını genç yaşta alıp, bünyelerine kattıkları ve uzun vadede faydalanacakları isimlere kullanıyorlar. Mesela Ibaka, mesela Mirotic veya seneler evvel İtalya’nın yaptığı Carlton Myers hamlesi.. 31 yasındaki oyuncunun kalitesine kimsenin söyleyeceği laf yok ve bugün için eksik bölgemize de merhem olacaktır ama önünde en fazla 2 turnuvalık bir Milli takım kariyeri olacağı düşünülürse, bu kararın çok yankı bulacağı aşikar!
HELE DE aynı zamanda GS’da görevine devam eden ERGİN ATAMAN’ın,  Amerikalı oyuncuyu çalıştığı kulüp takımına da transfer edeceği söylentisi gerçekleşirse, bir tartışma da bu açıdan patlayacaktır.

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular