https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

KARA KARTAL’IN HAVAYA UÇAN 12 MİLYON EURO’SU!!!

Okunması Gerekenler

Devre arası Avrupa’nın birçok kulübünden teklif alan ama Portekizli oyuncuyu satmak istemeyen Beşiktaşlı yöneticiler, en etinden ne sütünden misali, yıldız oyuncuyu kadro dışı bırakarak hiçbir maçta da faydalananamışlardı.
Maddi zorluklar, nakit para akışında problem olduğu bilinen BJK, bu hatalı kararla da büyük bir maddi kayıp yaşadı.
Sezon sonunda sözleşmesi biten Fernandes de elini kolunu sallaya sallaya siyah beyazlılara bir kuruş bile kazandırmadan Rusya’nın yolunu tuttu!

Sport gazetesi Fernandes’in sezon başında 12 milyon Euro’ya satılmayıp bedavaya transfer olduğunu açıkladı.

BJK’nin Portekizli yıldızı Manuel Fernandes  için Avrupa basınından flaş bir iddia ortaya atıldı.

Sport gazetesinin manşetten verdiği haberde Lokomotif Moskova ile sözleşme imzalayan Fernandes için Rus kulübünün sezon başında 12 milyon Euro teklif ettiği ancak siyah beyazlıların bu teklifi reddettiği belirtildi.

Ayrıca gazetede yer alan haberde Fikret Orman’ın önceki günlerde ‘Fernandes’i satmadığım için pişmanım ifadeleri’ de yer aldı. Siyah beyazlılarda net 2.2 milyon Euro kazandığı belirtilen Fernandes’in Lokomotif Moskova’da da buna yakın bir para kazanacağı ifade edilirken Rus kulübünün Fernandes’i bonservis bedelsiz kadroya katmasına dikkat çekildi.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular