https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

İSTANBUL’DA MÜTHİŞ KOŞULAR VE 3 TEKKKKKKKKK…..

Okunması Gerekenler

Her yarışsever,tabii ki biraz at sevgisi ama çokça da 3 sesten en çok raitingi olan para için 6 koşunun birincisinin bulunmasıyla kazanç sağlayan ALTILI GANYAN’ı oynar. Ama özellikle yarışlara gönül vermiş kişiler için AÇIK ve GRUP yarışlar adeta TADINDAN YENMEZ!

Bu konudaki medar-ı iftiharımız VELİEFENDİ’de bugün CELAL BAYAR ve NEDİM ÖKMEN koşuları birçok klas safkanı biraraya getirdiğinden, mini bir şölen havası esecek. KALİMDOR/DEMİRDÖVEN ve AL NERİ benim sizlere bugün için önereceğim 3 tek.

Haydi gidelim yorumlara..

1.AYAK… 3 tek veren adam, burada ilk kez koşacak tayları KAPATIR herhalde diye düşünenlere, o en kolayı, hele bir durun inceleyelim derim.. Bu sezon maiden yarışlarda ve taylarda olağanüstü bir istatistik yakalayan A.ÇELİK’in, yakından ilgilendiğini duyduğum WONDERFUL LIFE adı gibi yaşamımızı mükemmele çevirebilir.favorimdir! Serdal Adalı’nın çok şey beklediği OUT OF CONTROL tayı CASH OUT yeterli hazırlıklarıyla en ciddi rakibi olup, bu iki tayın her türlü olumsuzluğunda, ithal TAMGA ve Karataş’lı VULCANUS devreye girer. Ben 8,3,6,7 yeter derim. Teklerime inanana da KAPAT, yak cigaranı, foto finişin orda önerisinde bulunurum..

2.AYAK….Uzun ara vermelerine rağmen bu grubun 2-3 gömlek üstündeki BATUKAN/BAYHAN ikilisi normalde bitmiş ikili olur. Ama bayağı uzun aradan etkilenebilirler ihtimaline karşı, Pazartesi aprantisinin 50 kere arkadan kim geliyor diye bakarak, heba ettiği KAYAPINARLI ve 3 atla yarışa giden R.KAYA ekürisini de değerlendirin derim. Koşunun bombası ÇALIK diyorum.. 8/9 .sonra 7,1,2..

3.AYAK….Uzun aradan sonra katıldığı BAŞBAKANLIK koşusunda geç sprint atan ve dökülenleri toplayıp göz okşayan 2.liğe imza atan kalite KALİMDOR bankomdur! Doğal denklem, yıkılırsa milyara koşarız diyenlere, özellikle MAXİMUS DREAM ve CİHANIM derim…

4.AYAK….Son yıllarda pistlere gelen en iyi kum atı olarak görünen DEMİRDÖVEN için kağıt üstünde kolay bir koşu gibi görünmekte. Gündüzeli’nin Bursa’da çok işi olduğundan, ilk kez Karataş’la start alacak ŞAMPİYON 2.bankomdur! Bu atı, kötü koşarsa burda tek geçebilecek atın ENDEREFE olduğunu düşünüyorum..

5.AYAK….Çanakkale zaferi koşusunda sürpriz bir 3.lük yapan 3 no’lu ŞAHİN TEPESİ geliştirdiği formuyla benim kafa atımdır. İstikrar abidesi haline gelen FAUSTİNO ile ezeli rakibi NİLDA yakın rakipleri olup, MENGÜBERT’i koşunun bombası olarak düşünüyorum..

6. ve SON AYAK….Yarış hayatına çok parlak girerek, üst üste 3 yarış kazanan ve GAZİ’yi vurur mu acaba diye dillerden dile dolaşan 3 no’lu AL NERİ yaşadığı talihsizlikler yüzünden geriye alınmıştı. Yeterli hazırlıkları ve inandığım kalitesiyle Adil Mert Kaya’nın nadide atını ben 3.bankom olarak öneriyorum! Rakip arayanlara, eli kulağında BERATEREN başta olmak üzere sırasıyla MAVİ MEHTAP, CASHİER, HEIWA IWA, KECHİCHE, DIRE HORSE ve SON OF PEACE’i değerlendirebilir..

HEPİNİZE BOL ŞANS.PAZAR İSTANBUL yorum ve tahminlerinde, LET S MEET WHERE THE CONTENENTS MEET diyelim…

ALTILI TAHMİNİMİZ..,,,.,..

BOL ŞANS..

istanbul.tilkisi@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular