https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

IRINA ÖNCESİ-SONRASI, REAL MADRİD VE RONALDO

Okunması Gerekenler

Sezona harika bir başlangıç yapan ve bu sezon La Liga’da 2014 senesini sadece 1 mağlubiyetle kapatıp, kalan her maçını kazanan REAL MADRİD, ligde lider durumda, rekor üstüne rekor kırıyor ve Cristiano Ronaldo da Messi’nin bir sezonda attığı toplam 91 gollük ‘2012 senesi’ istatistiği tarihe karıştıracak mı hesapları yapılıyordu!

Sadece La Liga değil, 13 Eylül’de kaybettikler Atletico derbisi sonrası oynadığı 22 resmi maçta puan kaybı bile yaşamayan Real Madrid, bir anda tek kelimeyle stop etti.

ronaldo100Kimsenin çözemediği şekilde, ne olduysa bir sihirli değnek değdi ve LOS BLANCOS, magazinsel bir haber sonrası adeta çöküşe geçti ve bir anlamda dibe vurdu..

RONALDO-IRINA SHAYK aşkının bittiği dedikoduları Ocak ayının 2.haftası ayyuka çıkmıştı ama resmi olarak Şubat Ayındaki açıklama ile de tescillenmiş oldu!

O tarihten bu yana da, yani 6 Şubat 2015 tarihinden bugüne, oynanan 7 La Liga maçında sadece 2 kez kazanabildiler.

Öncesindeki hemen her karşılaşmada gol hatta goller atan Portekizli yıldız, 18 Ocak’tan bugüne dek sadece 3 gol bulabildi.

Gol krallığı yarısında Messi Ronaldo’yu geçerken, puan sıralamasında da Barcelona, Kralın takımının üstüne çıkmayı başardı.

En son dün gece Nou Camp’ta ezeli rakibine Barcelona’ya 2-1 kaybeden Real Madrid yetkilileri ve yerel basında bu ani çöküşün sebepleri araştırılıyor.

Kimbilir belki de, magazin sayfalarını süsleyen Irina’nın ahı tuttu dedikoduları doğru… Benfica’nın 50 senedir kabusu olan meşhur Guttmann laneti sonrası, Irina’nın Ronaldo ve dolayısıyla da Real Madrid bedduası da ‘bugün itibariyle’ fazlasıyla gerçekleşmiş gibi gözüküyor!

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular