https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

MURAT YAKIN MI, UZAK MI?

Okunması Gerekenler

aydin bicerMURAT YAKIN MI, UZAK MI?

Lig de 13.Hafta sonunda 5 galibiyet ve 8 yenilgi ile geçen sezonki görünümünden çok uzak bir performans sergileyen Bursaspor da Teknik adam ismide tam bir bilinmeyenli deklem.

Ertuğrul Sağlam’dan boşalan teknik direktörlük görevi için düşünülen Murat Yakın ile büyük ölçüde anlaşma sağlandı. Başkan Recep Bölükbaşı dün İsviçre’de bir araya geldiği Murat Yakın’la el sıkıştı. Türk asıllı İsviçreli teknik adamla uzun bir görüşme yapan ve prensip anlaşmasına varan Başkan Bölükbaşı bugün Bursa’ya dönerek yönetim kurulunu toplayacak. Yapılacak durum değerlendirmesinin ardından da Murat Yakın’ın Bursaspor’un yeni teknik direktörü olduğunun kamuoyuna açıklanabileceği ifade edildi. Kapıdaki tehlikenin kimse farkında değil!

Ligi hiç tanımayan ve bu ligde hiç görev yapmamış bir teknik adam şu anda Bursaspor’un kanayan yaralarına merhem olabilirmi hep beraber izleyip göreceğiz.

BAŞKAN İSVİÇRE’DE 

En son Rusya’da Spartak Moskova’yı çalıştıran Murat Yakın’ın lig arasında takım almaya karşı olmasına rağmen Başkan Bölükbaşı tarafından ikna edildiği öğrenildi. Yakın’ın isminin resmen açıklanmasının ardından genç teknik adamın yarın İstanbul’a gelerek Galatasaray maçını tribünden izlemesi bekleniyor. Bu arada Murat Yakın konusunda herhangi bir pürüz çıkması durumunda yönetimin diğer adaylara yöneleceği ve öncelikle Ersun Yanal’a teklif götürmeyi düşündüğü ifade edildi.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : aydin.bicer@abcspor.com

twitter : @aydinbicer1972

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

KAVUKLU ile PİŞEKAR

Bayern Münich’in 2006 senesinde batmak üzere olan, o dönemki en büyük rakibi Borussia Dortmund’u, faizsiz ve kefilsiz olarak verdiği...

Benzer Konular