https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

İLAÇ GİBİ GALİBİYET…

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCİLAÇ GİBİ GALİBİYET…
Maçı izlemek için TV başındaki uğurlu koltuklarda yerimizi almışken, en nihayeti WESLEY ile tazelenen nikah haberi “ohh be”dedirtti gerçekten. Esame listesindeki kadroda HAMZA hocanın bu sezon çıkarttığı, mevcudun içinde ki en idealiydi. Hafta içi demiştim “SEMİH kulübeye” yakınlaştı diye. Nihayeti CHEDJOU-HAKAN idealini bulduk sonunda!
gs belediye musleraTaraftarın gönlünde ki prens SİNAN ile bir kez de ideal yerde oynayayım diyen PODOLSKI de ileri uçta..
Maçtan çok hafta boyunca “18.00’de HAMZA istifa edecek Cuma geyikleriylen gerildikçe gerildi takım. Kimler servis edilmedi ki, GERETS, ERSUN, DENİZLİ hatta HAGİ..Tamam eleştirilerden bazıları doğru, hatta G.SARAY kötü oynuyor, buna da eyvallah ama 3 kupanın 3 maç kredisi olmaz mı canım !!
Bu gerginlikle sarı kırmızılılar pek te ahım şahım oynamadı gerçekten. Ve sahasında son 15 maçta bir kez yenilen BASAKŞEHİR’i, biri tartışmalı biri çok organize 2 golle 2-0 geçti.
gs gol 2Maçın en sevindiren yanı MUSLERA’nın yine geçen yılki formunu bulduğuydu. Öyle bir top kurtardı ki BATTAL’dan , maçta tuttu adeta. Sakatlıktan sonra CHEDJOU kusursuzdu. CAROLE Telles’ten 1.5 fazla bence. Podolski de geldiğinden beri en iyisini yaptı gerçekten.
Sonuçta çok ama çok değerli bir 3 puanla “milli maç ve Road to KADIKÖY dönemine (25 ekim) girildi. Kötü ve şanslı bir dönemde maç fazlasıyla liderlik camiaya moral oldu. Son bir notum da DENİZ ÇOBAN’a. Bu ülkede dürüst ve namuslu olmanın, vicdan muhasebesinin en dayanılmaz ağırlığını yaşadı ve adeta “LİNÇ” edildi. Suçu “Hata yaptım, özür dilerim “diyen bir insana, TV’deki eski hakem kaşalotlarının infaz girişimi. Tek kelimeyle AYIPTIR !!
Bu olaydan vesile, 3.kuşak TOKAT ( TALAT.METİN).SERKAN TOKAT’a, hakemlik hayatında başarılar…
mail : iskender.genc@abcspor.com
twitter : @ iskendergen1

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular